Kedy prepúšťajú prvorodičky z Antolskej?

24. okt 2022

Zdravím prosipm vas pekne kedy prepúšťajú prvorodičky z antolskej? Ak je všetko v poriadku samozrejme.

andrea_prestastna
24. okt 2022

Ked si rodila do 15tej tak sa to rata ako prvy den uz cize 4dni a ides domov ak si rodila neskor mozes ist az na 5ty den
Ak nema babo silnu zltacku
Ak babi neschudlo vela
Ak babo nema problemy
Ak ty budes na ultrazvuku mat cistu maternicu

lienka.7
24. okt 2022

Ono to závisí od všetkých inych faktorov co sa tyka teba aj maličkého. Ked vsetko ok, tak po 3 dňoch ta pustia.

@andrea_prestastna odkedy je to zmene na 15? Vzdy byvalo do 13. Ja som rodila 12.41 a povedali mi ze na tesnotku to mam a sla som na 3 den domov.

autor
24. okt 2022

Super ďakujem

marci77
24. okt 2022

je tu aj skupinka porodnica Antolska, ak tam nie ste, pridajte sa😉
https://www.modrykonik.sk/group/2293/

a za idealnych okolnosti po 3 dnoch pustia, ak je vsetko v poriadku (a porod bol prirodzeny)
po cisarskom pustaju myslim na 4.den, ak je vsetko v poriadku

ale ak by malo babatko zltacku, prilis vela schudlo, nieco by nebolo v poriadku...... tak aj viac dni treba pocitat

na reverz sa da myslim odist aj skor

autor
24. okt 2022

No ja som porodila v nedelu o pol druhej ráno. Rodila som prirodzene. čiže teoreticky by ma mali zajtra pušťať?Včera večer maličkému merali hodnoty na žltačku a to mal v poriadku. Okrem toho malinkému nerobili žiadne vyšetrenia stále je somnou.

anavixy
24. okt 2022

Vacsinou sa vsade caka 72h, aby mohli dietatu urobit skrinig z paticky. Co sa tyka porodenia do urcitej hodiny, tak u nas je to vyslovene len o tom, aby prepustenie odpapierovala dr, ktora je na odd, nie v sluzbe (teda do 15., kedy im konci pracovna doba) 🙊 Teoreticky vas pustia v stredu (v noci bude mat babo 72h, rano vas pustia).

marci77
24. okt 2022

ja si tiez myslim, ze skor vas pustia v stredu
este robia tie usg mozgu u deti, aj odber z paticky plus nejake dalsie vysetrenia
a gynekolog tiez pozera sono maternice
a este nesmie schudnut viac ako 10% porodnej vahy sa mi zda

a potom vas pustia

autor
24. okt 2022

Rozumiem. Ďakujem pekne🙂