Kde v okolí Bratislavy robia krátky PCR test?

feketka
22. jan 2022

Ahojte, počula som,že PCR testy už niekde automaticky robia iba krátke a nie tie hlboké, zaujímalo by ma kde v okolí BA ich robia. Ideálne cez korona.gov, aby som nemusela opäť platiť. Musím ísť na pár dní do Prahy vlakom a na cestu tam potrebujem PCR test, na cestu späť zrejme tiež, potom keď sa vrátim na 1. a 8. deň tiež PCR test a je to fakt o hubu. Očkovaná nie som (prosím zdržte sa komentárov) a naozaj psychicky ani fyzicky nedávam tie hlboké výtery. Mám z nich des, ale to pochopí len ten kto to prežíva rovnako. Doteraz som si vždy PCR zaplatila, ale 4x za sebou mi to príde už trochu moc finančne náročné.
Neviete mi prosím poradiť? ďakujem za každú normálnu odpoveď 🙂

travelllerka
22. jan 2022

Netuším, ale mozno aj kloktaci pcr by ti vyhovoval. Neviem či sa teraz také robia, ale voľakedy dávali na výber, aj kloktaci, ak nič nenájdeš, tak sa skús aspoň na mieste opýtať, či taký nemajú

feketka
autor
22. jan 2022

@travelllerka viem,ze je aj taky na vyber,len tie su velmi drahe :/ potrebovala by som nieco zadarmo tentokrat :D inak chodim na slinny za cca 40 eur,len ked to mam podstupit 3x za tu cenu,tak je to vela penazi, preto hladam kde robia oficialny kratky 🙂

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
feketka
autor
22. jan 2022

@miriam11 zeby? viem,ze ešte pred pol rokom boli kratke pcr-ka skoro vsade na Slovensku,ale v BA stale hlboke.. nemam s tym skusenost,tak neviem :/

jana_eyre_2
22. jan 2022

Odkedy chodievame na PCR (cize celý koniec roka 2021 s deťmi, kvôli karantenam) tak všade kde sme boli už používali LEN krátke, čo dávajú 2-3cm do nosa a urobia výter z úst.. nedávajú už do nosohltana vôbec.. vždy nám prišla pozvánka buď do Pezinka (bratislavská ulica) alebo Vajnory..

feketka
autor
22. jan 2022

@jana_eyre_2 jeeej,tak to je super! 🙂 dakujem za info 🙂

travelllerka
22. jan 2022

Mne práveže nedávno v Ba robili pcr tak, že mi strčili presne tú istú paličku ako pri ag do nosohltanu. A potom ešte jednu do hrdla. V poliklinike na Sancovej

feketka
autor
22. jan 2022

@travelllerka no to je ta moderna Bratislava :( nie vsade to robia kratke. mohli by to na nete pisat kde sa co robi,aby sa clovek tomu vyhol :D