Kde v Bratislave a okolí je skvelý rodinný život a komunita?

kittykm
30. sep 2020

Dievcence kde v Bratislave(a v okoli) by ste povedali ze je skvele miesto na zivot, rodinne zazemie, dobre skoly a hlavne priroda hned zarohom.

Hladam komunitu kde by sme sa vedeli zaradit a zatriedit.
Mame dve dievcata 7,9 a dvoch aktivnych psikov.

Dakujem za odporucanie alebo napady!!!

tyrkysova_kobyla
30. sep 2020

@kittykm Karlovka alebo Dlhe Diely, pripadne Dubravka, priroda hned za rohom, Devinska kobyla na skok 🙂

goodidea
30. sep 2020

@kittykm pezinok

kittykm
autor
30. sep 2020

@goodidea ahoj, su tam nove vybudovane komunity alebo viacmenej cely Pezinok. Ak vies nieco odporucit tak prosim daj vediet!

darci17
30. sep 2020

@kittykm ak nevadí satelitná časť a dochádzanie, nám sa páči v Chorvátskom grobe. Je tu dobrá ZŠ s výučbou anglického jazyka clil metódou. Ďalej vybudované cyklochodniky a polia na venčenie psikov. My mame troch, čiže viem🙂. Ako mínus je dochádzanie, no myslím, že to majú všetky strany Bratislavy.

kittykm
autor
30. sep 2020

@darci17 co su satelitne casti? Na Slovensku so uz neni par rokov takze si musim oprasit Slovnu zasobu. Byvate v novovybudovanej komunite ? Urcite nasi maznaci potrebuju dobry vybeh a milujeme prirodu, chcem ju mat viacmenej pod oknom. Pri vsetkych stresoch je to pre mna terapiou!

zuzanka.zuzu
30. sep 2020

@kittykm dosť závisí od financií koľko si môžete dovoliť investovať? chcete dom alebo bytovku? kde budú rodičia pracovať? lebo ak máte hromadu prachov a robíte z domu, tak ozaj môžete vyberať podľa výbehu pre psíkov a imidžu komunity... všetci ostatní smrteľníci musia zohľadniť praktickú stránku, na ktorú si treba dať najskôr odpoveď

kittykm
autor
30. sep 2020

@zuzanka.zuzu ja viem, urcite niesme v tej topke. Manzel pracuje v BA, Ruzinove. Kopu penazi nemame. Myslim ze sme taki normali. Domcek viac ako 200tisic si urcite nebudem moct dovolit. Chceme dom, v milej komunite, dobrou skolou pre dievcata a prirodou.

zuzanka.zuzu
30. sep 2020

@kittykm tak do 200t musíte mimo BA a to smerom DS,SC,PK... smer záhorie ani nepozerajte, tu sú domy drahé (i keď dostupnosť do BA neporovnateľne lepšia). asi by som išla do Grobu, teraz sa tam vybudovala nová štvrť, chodí tam prímestský bus, blízko príroda

kittykm
autor
30. sep 2020

@zuzanka.zuzu Skvele dakujem! To si urcite pozriem.

kittykm
autor
30. sep 2020

@juzienka to vypada nadherne, lenze asi cesta do Bratislavy je dost komplikovana. Nevidela som blizsko vlak, co by bolo idealne. Ale vsetky ostantne poziadavky by tam boli!!! Keby sme nemuseli robit tak budem tam sediet a uzivat si prirodu.

zuzanka.zuzu
30. sep 2020

@juzienka borský mikuláš je okolie bratislavy? 😂 akože aj mne sa páči napr. v kremnici, ale...

juzienka
30. sep 2020

@zuzanka.zuzu Ako sa to vezme, veĺa obyvatelov pracuje v BAj je to kusok do Malaciek a šup na dialnicu alebo Kuty aj vlak aj dialnica....

juzienka
30. sep 2020

@kittykm Ako sa to vezme, veĺa obyvatelov pracuje v BAj je to kusok do Malaciek a šup na dialnicu alebo Kuty aj vlak aj dialnica....

123sofia123
7. okt 2020

Kuty su taku polhodinu autom do Bratislavy ale vlak je tam a trva to zhruba rovnako

zuzanka.zuzu
7. okt 2020

@123sofia123 ak robí v boroch, tak môže rátať s "taku polhodinu"... ale ak robí v starom mesta tak to je 1h tam a 1 späť - to asi nespĺňa definíciu okolie, moju určite nie 😀

123sofia123
7. okt 2020

@zuzanka.zuzu áno s tou dopravou je to ťažšie ale nikdy som sa z tejto strany nestretla z nejakými extra velkými zápchami ako tie ktoré bývajú smerom na senec. Potom jedine vlak na hl. Stanicu je tam za pol hodku ak je to IC

zuzanka.zuzu
7. okt 2020

@123sofia123 vidiš, ICčko je dobrá pripomienka, v kútoch stojí 👍 len tieto medzin. ICčka zvykli meškávať, neviem ako teraz.

kittykm
autor
10. okt 2020

@darci17 Nevies o niekom kto prenajima v CH. Grobe min 3 izb. byt/Rodinny dom?

darci17
10. okt 2020

@kittykm osobne nie, no videla som na realitách ponuku. Sú tam, kukni.