Kde sa dá objednať zdravšia detská torta v Bratislave?

alex2019
26. jan 2021

Ahojte, chcela by som synovi na druhe narodeniny objednat tortu, taku nejaku "zdravsiu", ktoru by som mu nemala problem dat jest. Nedavame mu sladkosti, max co mal je kusok domaceho kolaca - takeho detskeho menej sladeneho a skor medom/bananmi, pripadne taky ten makovy rohlik z pekarne. Nechcem ziadne raw kolace, to asi ani nie je vhodne pre male deti, plus to podla mna nie je uplne vhodne ako torta. Chcela by som, aby to bola standardne vyzerajuca torta, ale napr piskotove cesto menej sladene, krem nejaky tvarohovy, napr medom osladeny, s kadejakym bobulovym ovocim lebo to ma on velmi rad a bez fondantu, lebo to ani my nemame radi.. Proste vkusne, pekne, z kvalitnych surovin a vhodne pre dieta. Nemate nejake tipy? Dakujem.

daniela022
26. jan 2021

Cukrár Pepe, Ivanka pri Dunaji

brrrrrciatko
26. jan 2021

@alex2019 mne sa pacia domcinelaskonky. Isto by vedela aj nejaku zdravu verziu

petamich
26. jan 2021

myslim, ze aj Bioland pecie a vedia spravit zdravsie 🙂

addi
27. jan 2021

Poznáš dobrožrútov? 🙂 Pozri na ig U Dobrožrúta

alex2019
autor
27. jan 2021

@addi jasne, poznam, ale kolace som od nich este nechutnala, len teda oni robia bezlepkove a veganske veci, co jasne, ze nemusi byt zle, len pre maleho by uplne stacilo, keby to bolo zo spaldovej muky, ale v zasade by mi aj obycajna nevadila, ved papa aj biele rozky, plus on strasne lubi mliecne, tvaroh, ricottu, takze to by bolo super, keby tam daco take bolo..

alex2019
autor
27. jan 2021

@petamich to som nevedela, popozeram, dakujem 🙂

alex2019
autor
27. jan 2021

@brrrrrciatko
@daniela022 dakujem, pozriem 🙂

petamich
27. jan 2021

@alex2019 my sme objednavali pre kolegu, lebo je bez-ono a bez-toto atd. a Bioland co je na Mytnej ma vlastnu tetu pekarku, ktora im aj tam v restike kolaciky robi 🙂 tak nam spravili krasnu s ovocim, z nejakej specialnej muky atd. len sa musela rychlejsie spotrebovat ale to nebol problem

makova333
3. feb 2021

adelkaskitchen https://www.adelkaskitchen.com/ Vynikajuce mali sme uz viacere.