Kde robia konzultáciu ohľadom uzdičiek v Bratislave?

es2021
17. aug 2021

Viete prosím poradiť kde robia konzultáciu ohľadom uzdičiek u novorodencov a strihajú v prípade potreby?

evkamotka
17. aug 2021

@es2021 orl pokial viem

bbebe
17. aug 2021

Dentarius

zafir
17. aug 2021

@es2021 my sme boli v Antolskej - ORL.

es2021
autor
17. aug 2021

Dentarius som skúšala ale zatiaľ bez odozvy, skúsim zajtra znovu .. k ORL ale treba asi výmenný lístok od pediatra?

coochy
17. aug 2021

orl ambulancia karin horvathova raca.. ak mas vymenny zadara ak nemas tusim 20 eur? nechcem klamat s tou sumou... malej skontrolovala a strihala spodnu, bez placu, za chvilku.. k stihaniu odporucam ist rovno v kojo podprsenke kedze babo sa ma hned prisat

coochy
17. aug 2021

potom v raci striha aj adam hochel, da sa cez net objednat ale neviem ci robi konzultacie.. ale myslim ze kamoska spominala, ze bola u nho a nakoniec nestrihol lebo jej povedal, ze neni problem v uzdicke ale v tom ze nema mlieko a ozaj tak bolo 😂 chvalila si ho

es2021
autor
17. aug 2021

@coochy aha supiš, tak ju skúsim kuknúť. Hochela som tiež kukala ale ten má termín až niekedy v Septembri... Ďakujem za tip

engynka
18. aug 2021

@es2021 dentarius treba volat a volat a volat. Je im tazsie sa dovolat ale oni zdvihnu nakoniec.
Nam inak uzdicku skontrolovala ako laktacna tak aj pediatricka, laktacna povedala ze strihat (lebo to povie 99% laktacnych) a pediatricka povedala ze nie je treba a teda nedali sme a vaetko sa rozbehlo (ak ide teda o kojenie)

es2021
autor
18. aug 2021

@engynka spýtame sa na názor pediatra teda ešte, teraz tam pôjdeme a uvidíme. Ďakujem