Kde môžem trénovať šoférovanie v Bratislave?

tyrkysova_kobyla
12. okt 2021

Ahojte baby, prosím, neviete mi náhodou poradiť nejaké miesto, kde by sa dalo BEZ VODIČÁKU trénovať šoférovania? Niekde, kde ma nevymáknu policajti 😀 Díky ❤

michaela789
12. okt 2021

@tyrkysova_kobyla no neviem, najlepšie by bolo asi v autoškole...? 😅

tyrkysova_kobyla
autor
12. okt 2021

@michaela789 to máš teda pravdu 😀 ale sú ľudia, ktorí potrebujú ešte nejaké tie skúsenosti a zručnosti navyše 😀

michaela789
12. okt 2021

@tyrkysova_kobyla tak ale píšeš že bez vodičku takže autoškolu asi nemáš. Tak načo naberať skúsenosti navyše, keď ešte nemáš základ? Najskôr by som šla na kurz a potom poprípade kondičné navyše. Načo trénovať predtým?

kinderzwillinge
12. okt 2021

Nikde..

lyci
12. okt 2021

@tyrkysova_kobyla ak myslis cvicisko, tak pri iuvente sa zvyklo trenovat. cesty jedine dake polne

pribinak
12. okt 2021

Ak chceš trénovať parkovanie tak napr parkovisko pri Bory Mall
Je tam dosť miesta

sasa1310
12. okt 2021

@tyrkysova_kobyla no ak ťa stopnú policajti pri trénovaní, tak s vodičákom si skončila.

kinderzwillinge
12. okt 2021

@sasa1310 Tiez nerozumiem tomu, ze toto niekomu napadne a stoji mu to za problemy... Ale asi sa treba poucit na vlastnej kozi 😂😂😂

jana_eyre_2
12. okt 2021

Ja som prvý krát sedela za volantom ako 19r (vodičák mám od 25tky) pri cintoríne ružinov (neviem, či sa nevolá teraz Vrakuňa) je tam už aj zrekonštruované parkovisko.. podľa mňa na to aby človek zistil kde je spojka, brzda to nie je zle.. možno som vďaka tomu bola menej vstrese keď som sadla prvý krát za volant v autoškole.. cúvať som sa učila pri strkovci na parkovisku s mojím učiteľom autoškoly..

kisskiss
12. okt 2021

Ja som skúsila pred lekciami v autoškole len rozbiehanie, brzdenie a cúvanie na nejakom opustenom pľaci, kde sme sa zviezli s ocinom.. ja som len chcela mať šajnu a nebyť úplne mimo. No nakoniec som aj tak išla na trenažér, čo bolo teda totálne odveci a oničom. Prvá jazda bola úplne super na to, že sa odohrala v dopravnej špičke a som mala len tu skúsenosť z toho parkoviska a trenažéru 🙂