Kde mám ísť na hematológiu v Bratislave a okolí?

andrejkap123
22. nov 2022

Kde mam ist na hematologiu v BA a okoli do 1 hod?

mogaa
22. nov 2022

no kde ťa vezmú a dajú ti skorší termín.....treba si obvolať ambulancie zistiť kde berú nových pacientov a objednať sa.....

marci77
22. nov 2022

skuste napr. hematologiu na mickiewiczovej

https://www.zzz.sk/zariadenie/414-hematologicka...

neviem aktualne info, ale mna tam niekedy velmi davno v tehotenstve tiez poslali a vsetko som vybavila

zoe_2
22. nov 2022

Statna podla mestskej casti, sukromna kam sa dovolas

petamich
22. nov 2022

aj Mudr. Cechova u Milosrdnych nedavno este brala pacientov, zalezi aj od toho co potrebujes a pod.

gemerka17
22. nov 2022

@zoe_2 štátna kdekoľvek v nemocnici na Slovensku. Žiadna mestská časť. Akurát sa budú brániť ju vziať ale to si treba odkomunikovat, že chceš ísť tam a hotovo.

dashenka426
22. nov 2022

@andrejkap123 skuste synlab na Kramaroch

zoe_2
22. nov 2022

@gemerka17 tak ale na zaklade niecoho to na tie obvody rozdelene je, napr na Micke nevezmu niekoho kto ma TP v BA IV co dava uplne zmysel

gemerka17
22. nov 2022

@zoe_2 nie je to rozdelene. Využívajú to len aby nemuseli pacienta vziať a mali menej práce. Pacient ma pravo na výber lekára aj nemocnice. Tu sa len treba slovné brániť a pripomenúť im to aké sú pravidlá.

zoe_2
22. nov 2022

@gemerka17 cize myslis, ze chcu mat co najmenej pacientov, idealne sa vsetkych zbavit?😂🤦🏼‍♀️

gemerka17
22. nov 2022

@zoe_2 pacientov je veľa, termíny dlhé. Preto to všeobecne zdravotníci zneužívajú, ak im to pacient zhltne. Zákonom dané je mať v mieste bydliska zabezpečeného všeobecného lekára, gynekológa a zubár. Pokiaľ pod nich pacient patrí, tak ho vziať musia. Pacient k ním, ale chodiť nemusí a môže si vybrať iného lekára. To sú celé pravidlá, ktoré majú oporu v zákone. Inak má pacient vždy právo na výber lekára. Nezoberiem ťa, lebo nepatríš pod môj imaginárny obvod je proste blbosť.

tykat
22. nov 2022

@petamich fuu no neviem ako nedávno ale ja som v marci potrebovala hemato vyšetrenie a vyslovene ma zobrala len na to jedno vyšetrenie (ze nebudem jej pacient) a termín dala o 3 mesiace. A to patríme k Milosrdnym.

petamich
23. nov 2022

@tykat fakt? ja som bola v lete na kontrolu a pytala som sa jej kvoli znamej a povedala, ze vezme, nech si zavola 🤷‍♀️ ale teda asi ma toho uz vela a uz fakt neberie, dobre vediet