Kde kúpim kvalitný dámsky kostým v Bratislave?

alfonzia10
21. jan 2022

Ahojte, žienky,
chcela by som poprosiť o radu, kde v Bratislave kúpiť kvalitný dámsky kostým, ideálne vlnený. Nejde mi tak o cenu, radšej si pridám na kvalitný kúsok a dobré by bolo, keby v predajni pracoval kvalifikovaný personál, ktorý aj poradí. Ďakujem

pinkgirl
21. jan 2022

Pozri predajňu Chantall v Auparku.

alfonzia10
autor
21. jan 2022

@pinkgirl ďakujem, pozriem

dadis
21. jan 2022

@alfonzia10 v peek and cloppenburgu v auparku asi tiez najdes

ivkazba
22. jan 2022

15 rokov kupujem kostýmy a šaty v Chantal a Pekk&Cloppenburgu. Pekk v Auparku alebo Avione, v Eurovei je slabý výber. Mám odtiaľ aj lacné značky ako Montego ale aj drahšie ako Hugo Boss.

alfonzia10
autor
22. jan 2022

@ivkazba ďakujem. A cítiť rozdiel medzi Hugo Boss a Montego?
A ešte taká možno hlúpa otázka - je vhodnejší sukňový alebo nohavicový kostým, keď idem na stretnutie prevažne s chlapmi? Co sa týka farby, myslela som, že fajn by bol nejaký tmavomodrý, lebo čierna mi príde trochu drsná pre "neskoršiu" tridsiatničku. Ale ak sú nejaké pravidlá, tak nejdem vymýšľať.

ivkazba
22. jan 2022

@alfonzia10 ja mám 43 a mám rovnaký vkus ako keď som začala s biznis oblečením okolo 26 rokov. Nosím čierne, tmavomodré, tmavo sivé, ale aj ostré či sýte farby. Rovnako tak biznis šaty ako aj nohavicové či sukňove kostýmy. Neriešila by som, či ide o mužské či ženské prostredie. Skôr je dôležité čo ti pasuje a v čom sa cítiš dobre. A čo sa týka kvality, samozrejme je rozdiel medzi kostýmom za 120 eur a za 400. A ak ideš do tmavej farby, tak zjemníš sa doplnkami.

alfonzia10
autor
22. jan 2022

@ivkazba ďakujem 🙂

pinkgirl
22. jan 2022

@alfonzia10 kľudne choď do sukňoveho kostýmu, dnes už ženy tak málo nosia sukne (som jednou z nich 😁🤦).

alfonzia10
autor
22. jan 2022

@pinkgirl áno, aj mne sa sukne veľmi páčia 🙂 Postupne dopĺňam šatník.

ivkazba
22. jan 2022

@pinkgirl detto aj ja. Pracovne v 90% mám sukňový kostým alebo biznis šaty.