Kde kúpim hovädzie mleté mäso?

15. sep 2023

Ahojte baby . Poradíte mi prosím kvalitne , dobre mlete hovädzie mäso ? V Bratislave ? Chcela by som robiť burgre . Hovädzie mäso mlete z lidla stojí za nič … viem že mi poradíte pomliet ale nemám mlynček ani by u nás nemal využitie . Tak že kde v ba by som vedela kúpiť fakt dobre , cena nehrá rolu . Moc moc ďakujem a krásny predĺžený víkend prajem

tanyag
15. sep 2023

Síce nie som z BA, ale u nás (Trebišov) ak pôjdem do mäsiarne, tak mi tam s ochotou mäso pomelú. Vyberiem si aké chcem, poprosím o pomletie a ešte ani raz sa mi nestalo, aby odmietli alebo mali nejaké pripomienky. Skús si vyhľadať menšie slovenské mäsiarne (možno si za to zaplatíš viac) a skús sa tam popýtať.

tamta
15. sep 2023

@tanyag aj v Bratislave bez problémov pomelu maso, tiež to tak riešim.

autor
15. sep 2023

Ďakujem dievčatá veľmi pekne vyskúšam teda v masiarstve priamo 😘

daridari11
15. sep 2023

Presne ako Ti radia, pomelú u mäsiara, prípadne vo Fresh market v jednom z tých mäsiarstiev kupujem už pomleté a je výborné.....trochu drahšie ale kvalita je zaručená.

yoxinka
15. sep 2023

Pomelú ti v každom mäsiarstve. Ja kupujem v mäsiarstve v Záhorskej Bystrici, tam mi bez problémov vždy pomelú koľko chcem aké chcem. Inak, v Kuchyni je hovädzia farma, tam majú hovädzie ako z rozprávky. Majú aj online shop, ale treba rátať s vyššou cenou, lebo o kvalita je úplne niekde inde ako v supermarketoch.
https://farmakuchyna.sk/

veronikap91
15. sep 2023

V Yeme pomelu

mamina7070
15. sep 2023

pavlicke stejky pozri kam dovazaju do ba

dadis
15. sep 2023

V masiarstve ked poziads, tak mi ho pomelu aj 2x (obcas poprosim)

luccija
15. sep 2023

Všade v mäsiarstva napríklad u Orbana

engynka
15. sep 2023

Danubius v Karlovke napr, Yeme

nairia
15. sep 2023

odporucam orbana, ak to mas nedaleko mierovej v ruzinove. ale urcite aj ktorekolvek ine masiarstvo bude lepsie ako retazce. a pomelu na poziadanie bez problemov

sylvie
17. sep 2023

orban ma viacero predajni, aj v Petrzalke na Halovej, vo Vrakuni..