Kde kúpim fľaše na zaváranie?

27. máj 2024

Ahojte kde sa daju kupit flase na zavaranie osobne v BA.. nic mi googl nevie najst, vsetko cez postu.
Dakujem

stellarstar
27. máj 2024

Tedi ich ma, orion domáce potreby, A Z domáce potreby, azetko, obi, bauhaus, ikea

martul
27. máj 2024

Plná Jednota ich je.

egonsk
27. máj 2024

kaufland, domace potreby, orion,...atd.

... len nezabudni k nim aj spravne viecka ;)

3009
27. máj 2024

aké veľkosti vám treba? Som z Petržalky a mám doma aj s viečkami.

autor
27. máj 2024

@3009 ale mate asi pouzite... ja chcem nove

autor
27. máj 2024

@martul jednota je aj v BA ? V nasej okolici som ju nezaznamenala

ihned13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ihned13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ihned13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aiv
27. máj 2024

Tesco

kakakina
27. máj 2024

Kinekus

autor
27. máj 2024

@ihned13 ja vzdy ked pouzijem pouzite tak sa to pokazi.. a jahody obzvlast su citlive.

autor
27. máj 2024

@ihned13 neviem kde je chyba, viem ze aj moja mama pouzivala rovnake ale mne ked sa pokazili uz sa mi nechce riskovat

autor
27. máj 2024

@ihned13 ano a 15 az 20 eur postovne..

nelca84
27. máj 2024

Tak nieco robis zle, moja svokra zavara vsetko co jej pride pod ruku do poharov, ktore toci aj 20-30 rokov, vymiena iba viecka a nic sa jej nekazi. Ani jahody.
Ale aby som odpovedala aj na otazku, je sezona, pohare na zavaranie kupis uplne vsade...

autor
27. máj 2024

@nelca84 ved to len uz som ich skusala hociak umyvat a vzdy je problem..

nevenka
27. máj 2024

To nie je problem v poharoch, bud Ti nechytia, alebo kratko sterilizujes.

ihned13
27. máj 2024

@nelca84 veru tak, chyba nie je v poharoch, ja tiez tocim cele 10 rocia tie iste pohare a nikdy sa mi nic nepokazilo!

autor
27. máj 2024

@nevenka len ked sterilizujem jahody dlho je z nich blato alebo akoby guma..

smajcii
27. máj 2024

Ja len k tomu, že sa vám pokazia jahody. Myslím, že to nebude použitými pohármi, skôr nesprávnym umytím resp. starý babičkin trik bol, naliať na vrch lekváru/kompótu trochu tvrdého alkoholu :-P nikdy sa nič nepokazilo 🙂

cacianka
29. máj 2024

Všetky ženy v rodine aj v okolí zásadne točia fľaše 20, 30, aj 50 rokov tie isté. Pokazí sa niečo iba výnimočne, .
Jahody sa nemajú zavarat úplne mäkké, ak sa ti nedarí,skús iné grify, alebo zamraziť. Radšej skús malé fľašky , také 3-4 dcl.
Fľaše navyše mám aj ja, neviem sa ich zbaviť, vyhodiť ľutujem.

maxalla
29. máj 2024

ked sa poriadne vysterilizuju a daju nove gumicky / viecka, tak sa nepokazi nic 🙂

autorka, kedysi som kupovala v ikei, ked som to este mala blizko.. ale zavaracie flase maju asi ozaj v kazdych domacich potrebach

cacianka
29. máj 2024

@maxalla aj v billa, Tesco, Kaufland.....na každom rohu

nevenka
29. máj 2024

Tak je pravda, ze ja jahody nezavaram, nechutia nam tak. Ale vsetko ostatne, vratane marhul, tak 15 min. na 80 stupnov klasicky v hrnci a nekazi sa mi to. Marhule musia byt tiez take tvrde, mala som uz ale aj maksie a z toho bolo blato, tak som to dala do kolaca dunajske vlny a zjedlo sa to.
To pokazenie bude fakt niecim inym, nie poharmi.