Kam na tehotenské fotenie v Bratislave?

kris_tin257
25. dec 2022

Ahojte, dajte mi tip na kvalitné tehu fotenie v Bratislave. Mám záujem o fotenie v salóne, kde by ma aj pekne upravili a mali by aj k zapožičaniu tehotenské šaty. Našla som akurát jeden salón kde stačí prísť a oni sa postarajú o zvyšok 😊 ďakujem

zuzka102
25. dec 2022

Je toho viac. 😉 Co ja viem, tak určite Lenka Valentova (Fotolienka), Katarína Hall, Iveta Peterska (fotenicko.sk). A myslím, ze aj Tatiana Wilhelm, Silvia Kanova, Zuzi Sekveldiova.

kris_tin257
autor
25. dec 2022

@zuzka102 mnohé z nich som pozerala ale nemajú na zapožičanie tehotenské oblečenie ani možnosť vizážistu v ateliéri. Nechce sa mi to riešiť samostatne 😊

zuzka102
25. dec 2022

@kris_tin257 Katka a Ivetka majú určite možnosť vizážistky a tehu šaty sú samozrejmosťou u každého lepšieho profi fotografa

kris_tin257
autor
25. dec 2022

@zuzka102 obidve som pozerala, u Ivety je na stránke písané že oblečenie si zabezpečujem sama a mam prísť pekne upravená, má vraj nejaké šaty k zapožičaniu ale je radšej keď si šaty vyberá tehotná a o možnosti vizážistka nie je ani slovo. Katka rovnako oblečenie riešim sama a vizážistku nespomína

zuzka102
25. dec 2022

@kris_tin257 prosím ta ty kde čítaš? 😅 Katka má na svojom webe vyslovene napísané, že ma k dispozícii množstvo kvalitných tehu siat, plus sú tam na fotkách v osobitnej sekcii, Ivet ma tiež šaty a tiež ma písané na stránke možnosť a cenu za vizážistku, tak isto Katka má uvedenú cenu za vizážistku, ak je záujem.
Mam nedávnu osobnú skúsenosť s oboma (fotenie), tak im radšej zavolaj, ak si to chceš overit. 😉
Dala som ti tipy, je už na tebe ako naložís s informáciami. 🙃

kris_tin257
autor
25. dec 2022

@zuzka102 toto je u Ivety

kris_tin257
autor
25. dec 2022

@zuzka102 toto je u Katky, nemám dôvod si vymýšľať len čítam čo píšu 😊 a o vizáži tam moc toho nie je čiže to by som musela riešiť samostatne... Preto sa pýtam či nevie niekto odporučiť profi foto kde len prídem a o zvyšok sa postarajú oni 😊

zuzka102
25. dec 2022

@kris_tin257 mne nemusíš dávať screenshoty 😂 😂 treba pozrieť viac než len 1 sekciu na ich weboch a nevyberat si len čiastkové informácie, ale čítať komplexne. 😉

kris_tin257
autor
25. dec 2022

@zuzka102 🙈🙈🙈 čítať viem, každopádne ďakujem za radu, našla som jednu fotografku čo vyzerá byť super tak idem pozerať ešte ďalej 😊

zuzka102
25. dec 2022

@kris_tin257 tak fajn. Inak aj Silvia K. a Zuzi S. majú písané na svojich web stránkach o možnosti zabezpečenia vizaze, plus tehu šaty samozrejme.