Kam dať do výkupu knihy?

emiona
29. aug 2024

Ahojte, začala som triediť knižnicu a rada by som posunula ďalej nejaké knihy. Robila som to donedávna ešte cez martinusácky knihovratok, avšak pri ich novom modelke cien sa to absolútne nevyplatí. Už som vyskúšala aj Knihoboot, ktorý sa mi pozdáva zatiaľ najviac, avšak mám ešte na posunutie drahšie a novšie knihy. Preto by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s antikvariátmi v Bratislave, dajú mi viac peňazí ako na knihobote?

janinah
29. aug 2024

Po rokoch inzerovanie a ponukania kdekade som sa nas.ala a poslala syna s nimi do knižnice darovať.A aj drahšie a novšie.Tak hádam poslúžia.Mala som to urobiť už dávno...

earlgrey
29. aug 2024

Aj v niektorých záložniach vykupujú knihy, ale nečakaj za ne neviem akú cenu.

monika2503s
29. aug 2024

@emiona restorio

majka2959
29. aug 2024

@emiona Tie výkupy kníh išli v poslednej dobe cenovo strašne dole, ja skôr skúšam predávať online cez bazáre, tu na MK a cez Čarovnú poličku. Mám informáciu, že každú sobotu v Bratislave v Starej tržnici prebieha burza kníh od 9-15. Je možné tam aj knihy vymeniť, ale aké sú podmienky predaja, to presne neviem. Skúste sa tam pozrieť.

minesasubu
29. aug 2024

knihobot ale daju ti len velmi malu sumu a čo sa nepreda do urcitej doby daruju kam je potrebne

slnkompobozkana
29. aug 2024

Ak máš nejakú zaujímavú knihu na predaj, kľudne sa pridaj do skupiny Knihomilky 🦄
https://www.modrykonik.sk/group/12913/

emiona
autor
29. aug 2024

@slnkompobozkana ďakujem za pozvanie

rozculena
29. aug 2024

@janinah my máme také staré knihy,že ani knižnica to nechce...skúšala som aj cez FB skupiny,nezáujem...tak už len na zberný dvor😀

emiona
autor
29. aug 2024

@rozculena ja som mala tiež stare knihy a prekvapivo mi ich knihoboot zobral a dokonca sa niektoré hneď od zverejnenia predali, ak nie su plesnivé tak ich určite vezmú

rozculena
29. aug 2024

@emiona a netreba tam naskenovať čiarový kód?

emiona
autor
29. aug 2024

@rozculena nie, stačí knihy iba odfotit

sense
29. aug 2024

@rozculena a nemáš niekde v blízkosti knižnú búdku? Tam by si mohla občas knižky doniesť a kto bude chcieť si vezme

heln
29. aug 2024

@emiona skuste cez aplikaciu, ktora sa tu nesmie menovat. ja som tam predala vela knih a nejake aj zhanam, ktore bud nikde niesu, alebo za nich pytaju cez 15 eur.

rozculena
29. aug 2024

@sense nie,žiadna búdka v mojom zapadákove

sense
29. aug 2024

@rozculena ani u našej mami nebola , tak si spravili pred dom, do polroka bol zrazu aj v parku aj ešte na jednom sidlisku