Kam darovať veci z domácnosti v Bratislave?

21. júl 2022

Ahojte,
hladam nejake miesto, charitu alebo pod... kde sa daju darovat rozne veci z domacnosti. Pri obleceni, detskych veciach a knihach clovek najde vela moznosti, ale pre ostatne veci to neni take lahke. Myslim napr. rozne kuchynske potreby, dekoracie do bytu, bytove doplnky a pod. Nieco som uz vygooglila ale chcem sa spytat ci ma niekto aj prakticke skusenosti kde taketo rozlicne veci zoberu.

zmrzlinka2021
21. júl 2022

na FB su takeskupiny

slovenka753
21. júl 2022

Ja dávam na bazos. Zatiaľ som sa takto zbavila všetkého.

viestta
21. júl 2022

Kuchynské potreby a riad do charity alebo pre Ukrajincov. Dekorácie možno niekde na burzu. Po pravde pracholapace umiestnis tazko niekde inde ako v kontajneri na komunal

vilma7
21. júl 2022

Mozno stačí vyložiť vedľa kontajner.

misinka26
21. júl 2022

Skús apku darujem za odvoz... ja som sa takto zbavila úplne všetkého...

sashik
21. júl 2022

este aj OLO robieva zbierku na Mestsky bazar 🙂

veronikalubko
21. júl 2022

Napíš mi prosím, poznám jednu rodinku ktorej by to pomohlo. Ďakujem 😊🙏🏻

zuzanka.zuzu
21. júl 2022

smetiak. mne sa zatiaľ vždy osvedčilo 👍

lucik194
21. júl 2022

mestsky bazar, bol v maji aj v juni.... teraz bude na jesen....
mestske reuse centrum, na bazovej....

zuzike123
22. júl 2022

Domáce potreby (riady, ostatné kuchynské vybavenie), uteráky, utierky, posteľné návliečky prijmeme v Centre solidarity na Jasovskej. Ak by si chcela priniesť, napíš mi správu, dohodneme termín.

vikusjk
25. júl 2022

FB skupiny darujem za odvoz BA a okolie, alebo Nevyhadzujte, darujte - Bratislava. Tam ked niekto nieco vycapi, do par minut ma zaujemcov

camelie12
5. okt 2022

Funkcne, este pouzitelne veci do domacnosti sa daju v BA darovat do novootvorenej prevadzky KOLO v OC Korzo (blizko pri Avione).
Teraz nedavno to otvorili 🙂 A za symbolicke ceny sa tam da nakupit.

aiya
21. jan 2023

Viete čomu nerozumiem? Prečo na FB Darujem za odvoz v Bratislave mi už niekoľko týždňov neuverejňujú moje inzeráty. Úplne bezdôvodne. Chcela som darovať policu a teraz televízor ale nezverejnili to. Nemáte s týmto skúsenosť? Dá sa to niekde odkomunikovať? Nie je tam na nikoho kontakt.