Kam chodíte bicyklovať v Bratislave?

12. máj 2023

Ahojte, kam sa s detmi chodite bicyklovat, ked vonku prsi? Dcerke sme kupili novy bicykel, velmi sa tesi a chce jazdit. Dnes si este dala vysvetlit, ze v dazdi nejazdime (este sa len uci), no caka nas uprsany tyzden, tak nech sa pripravim 😅 Dakujem

majlo1234
12. máj 2023

Neviem, odkial ste, ale pod mostami(lafranconi, pristavny…) byvaju casto cesty a parkoviska, kde sa da vozit v suchu pri takych malych detoch

viky7
12. máj 2023

v devíne je cyklocesta... aj pri dunaji - od lafranconi po starý most by sa dalo, ale býva tam dosť ľudí, ak sa ešte len učí, išla by som do sadu janka kráľa... ale teda záleží, z ktorej časti ste.. petržalku napr. nepoznám... a či sa chcete len tak voziť, alebo prísť do nejakého cieľa...

lucik194
12. máj 2023

pod lafranconi najskor, lenze je to parkovisko (pozor na auta) plus mierny kopec

este by sa dalo ako je napr vivo tak jedna cast nie je parkovanie pre verejnost ale pre firmy (rampa) a cez vikend byva poloprazdne..... len pozor su tam kamery

autor
12. máj 2023

@viky7 nieco kryte som mala na mysli 🙂 sme z Ruzinova

benoite
12. máj 2023

Tak mna napadli mosty: Pristavny most, most SNP, tam je cyklo cesta pod urovnou premavky, cize je to kryte.

lucik194
12. máj 2023

na pristavny most prsi tam urcite nie (kadial chodia pesi)

lepsi je most lafranconi aj snp tam neprsi a jedna strana je priamo urcena pre cyklo

benoite
12. máj 2023

Teda este je otazka kolko rokov ma dcera, ak take 3, tak kludme mozes skusit aj podchody napr. Pred ekonomickou univerzitou, pripadne pred OBI alebo aj autobusova kvazy stanica Vlcie hrdlo, je tiez dlha a kryta.

janamoto78
13. máj 2023

Ak ste z ružinova tak pod obchvatom z Prievozu alebo cez Exnárku a záhrady ul. Hrušovská.