Je reálne nájsť si prácu na 4 hodiny v kancelárii?

8. sep 2024

Mate niekto skusenost, je realne najst si v BA pracu na 4 hod v kancelarii? Neriesim teraz nejak super odbornu pracu ako programator, pravnik, proste nieco co sa da za max par mesiacov naucit. Mam dost vysoku kvalifikacii v odbore, kde vsak pracu na 4 hod nezozeniem.

maranta_leuconeura
8. sep 2024

Akekolvek pomocne prace ako asistentka. Ocakavaj, ze to bude mizerne zaplatene, pretoze nejaka extra kvalifikacia sa nevyzaduje

lenkahvh
8. sep 2024

Štatistický úrad, daňový úrad

aurelia2000
8. sep 2024

U nás pomáhajú učiť, niekoľko kolegov po 4-5 hodín, čiže 1 deň v týždni. V BA by ti tiež boli vďační za výpomoc. Aký máš odbor?

iwesska
8. sep 2024

V kancelarii nie,tam vysokoodborneho cloveka netreba a ani ho prijimat nebudu,lebo ten za 5e robit nebude. Bud si najdu studentku,alebo niekoho po skole na tych par hodin. Preco radsej na 4h nejdes do obchodu alebo upratovat,ale chces byt v kancli?

1andrea111
8. sep 2024

@lenkahvh daňový úrad berie na 4 hodiny?

autor
8. sep 2024

@iwesska lebo by som chcela zamestnat hlavu, nie ruky 🙂.

autor
8. sep 2024

@aurelia2000 robim v IT oblasti, ale som skor taka spojka medzi IT a businessom

zuzike123
8. sep 2024

Pozri portal statnej a verejnej spravy, su zam institucie, kde chyba tolko ludi, ze su ochotni robit ustupky, napr. nedavno na tom bol dost zufalo Statisticky urad

autor
8. sep 2024

@zuzike123 dakujem

tiffany18
9. sep 2024

Mne sa to podarilo, v mojej vysnenej firme a na polovičný úväzok. Robím v kancelárii na PC s faktúrami 🙂 Určite sa dajú nájsť pozície kde ťa zoberú aj na 4 hodiny.

lenkahvh
9. sep 2024

@1andrea111 poznám dve, ktoré robia na veľmi krátky úväzok, lebo majú okrem toho ďalšiu prácu na viac hodín, čiže je to možné