Jasle pre 1,5-ročného - Podunajské Biskupice, Miloslavov

niksss
30. sep 2024

Ahojte,

Mám syna 1,5 roka chcela by som s si informovat o nejakých jasliach ktoré berú také malé deti a máte s nimi pozitívnu skúsenosť.
Podunajské Biskupice, Miloslavov okolie, Šamorín.

Syn je náročnejší na pozornosť takže ideálne miesto s chapajucim prístupom a trpezlivosťou.

Ďakujem za odpovede 🙂

dominique1
1. okt 2024

@niksss my sme v jasliach prave zacali. Maly ma 7 mesiacov. Jasle drobcek. Poddunajske Biskupice

henikap123
1. okt 2024

@niksss little house v miloslavove, susedova dcéra tam chodila od 1,5 roka. Boli spokojní, veľmi trvajú na tom, aby tam chodili úplne zdravé deti, hneď pošlú domov, keď je akýkoľvek náznak soplika. Neviem či to nie je na škodu 🙂 ale sú spokojní.

vikusjk
2. okt 2024

@dominique1 Ak su to tie iste jaslicky, ktore boli kedysi v Prievoze, tak vrelo odporucam, dcera tam chodila od roka do styroch. Vtedy nemali skolku, len cisto jasle a preto uz potom isla do inej skolky.

dominique1
2. okt 2024

@vikusjk neviem ci su to tie. Oni maju este "pobocku" v Lamaci. Je to od 6mesiacov do 4 rokov

vikusjk
2. okt 2024

@dominique1 Ano, pani riaditelka (a zaroven majitelka) otvarala pobocku aj v Lamaci. Moja chodila do prievozu, tam boli v rod.dome. Boze, to uz je rokov, teraz ma uz 12 :D

niksss
autor
2. okt 2024

@dominique1 ďakujem pozriem 🙂