Interiérové ihrisko blízko NÚSCH

6. okt 2022

Ahojte, mám ísť na kontrolu na nusch do Bratislavy. Muž bude varovať dcérku 2,5r, čo je tam tak najbližšie kam by mohli ísť sa zahrať? Nejaký jumping, interiove ihrisko, herňa pre deti a podobne, niekde v okolí? Prípadne klasické exteriove ihrisko, čo je najbližšie?

pribinak
6. okt 2022

Na Jahodovej - kúsoček od nemocnice je klasické exteriérové ihrisko

autor
6. okt 2022

@pribinak ďakujem

viky7
6. okt 2022

na ambrovej je rodinne centrum kramarik, je tam aj herna, zalezi v akom case budete

autor
7. okt 2022

@viky7 ďakujem a tam môže prísť hocikto, nie len členovia, resp. prihlásené deti? Ak áno, aké tam je vstupné?

viky7
7. okt 2022

tak som to pozerala a uz sa to zmenilo a doobeda hernicka nie je uz otvorena :( ale ak budete autom, v cubicone v mlynskej doline je detske centrum interierove velmi pekne a cez tyzden sa plati 3,50 za 3 hodiny a dieta sa tam vie super vyhrat

autor
7. okt 2022

@viky7 ďakujem moc. Škoda, že to je zatvorené. Sme autom jasné, dalo by sa aj to druhé, to vyzerá veľmi pekne ☺️ A milo prekvapená som z tej ceny, my sme z menšieho okresného mesta, máme tu pár takýchto herní a vtupné sú tam podstatne vyššie, platí sa za prvú hodinu a za každú hodinu navyše. Takže som prekvapená, že v Bratislave je to ešte lacnejšie, čakala som, že to bude drahšie ako u nás, nie lacnejšie 😁 super 👍

viky7
7. okt 2022

toto je lacne len doobeda, od tej 13. tej je to uz cena za hodinu, ale ta tam prejde ani nevies ako, preto sme tam chodili hlavne kym som bola doma na materskej

cacianka
8. okt 2022

Jedna herňa je na križovatke keď odbacas smerom hore na kopec, tam ako je Tesco Expres, tie veľké schody ku kostolu hore nad ním.
Potom je otvorená herňa pre deti vo veľkom Tesco Lamač, kúsok od Patrónky, vedľa je MC Donald

autor
8. okt 2022

@cacianka ďakujem, no pri tom Tesco Expres by to bolo úplne ideálne... Mne sa niečo zdalo, že som tam videla z výkladu - reklamu alebo čo tam bolo.. len naposledy sme boli tak pred rokom, tak neviem. A nevieš náhodou ako to volá? Nejde mi to vygootlit a nech môžem pozrieť pre istotu kontakt a otváracie hodiny. Ďakujem ❤️

viky7
8. okt 2022

ta herna tam uz dlhsie nie je

viky7
8. okt 2022

a herna v tesco lamac je male ihrisko v priestoroch chodby, ale ked niekomu nevadi nakupne stredisko, kde sa premelie kopec ludi, aj to je alternativa, ale aj tak mi z toho najlepsie vychadza ten cubicon 🙂

viky7
8. okt 2022

alebo ked bude pekne, to ihrisko na jahodnej, alebo aj pesi pod nusch je postavena nova bytovka a pri nej je smyklavka s hojdackou, teraz aj nejsky plastovy domcek .... ak sa rychle vybavis, aj tam sa zabavia 🙂

cacianka
8. okt 2022

Chodím okolo trolejbusom, ale netuším názov, a či tam ešte funguje, len som videla nápisy.
Áno v tescu je to otvorená hala, trochu bokom .

autor
8. okt 2022

@viky7 škoda, že to je zatvorené, ale ten Cubicon by mohol byť a je to v podstate kúsok. Keď bude teplo, tak určite by bolo aj lepšie to exteriérové ihrisko, ale chcela som vedieť kam, ak by náhodou pršalo. Ďakujem moc ❤️