INškôlka a Montessori centrum m16

missi123
3. máj 2022

Ahojte prosím máte niekto skúsenosti s tymito skolkami?

luucca5
4. máj 2022

@missi123 syn chodi do inskolky. Co ta zaujima?

missi123
autor
6. máj 2022

@luucca5 moja začne tiež. Ste spokojní s prístupom atď? A to parkovanie ráno je naozaj také hrozné keď majú iba 2 boxy?

luucca5
6. máj 2022

@missi123 chodievame pešo, tak neviem povedat, ale väčšinou je vzdy ked tam idem alespon jedno miesto volne.
Syn chodi do triedy malkacov a adaptacia nebola uplne jednoducha, som velmi spokojná s pristupom učiteliek. Tento mesiac uz aj spi a zvladaju to super.

missi123
autor
6. máj 2022

@luucca5 aj moja nastúpi k malkacom a bude tam zrejme najmladšia 🙈 dúfam ze to bude ôk najskôr chceme na polden a od januára na celý deň. Tak ďakujem, mne sa tam páčilo keď sme boli pozrieť len teda prístup učiteliek človek nevidí z tak krátkeho času tam.

luucca5
6. máj 2022

@missi123 syn mal 2, 5 roka, ked nastupil. Musela som sa vrátiť do prace. Zo zaciatku dost plakal, uz som aj rozmyslala, ze dam vypoved a budem s ním. Ale je tam pani učiteľka Lýdia a Libuska, ktore su velmi zlaté, boli dni ked ho mali cely cas na sebe. Snazia sa ho zabaviť a postupne sa to upravilo. I ked rano place i teraz. U nas bol problem, ked bola ina pani učiteľka. Ale uz je aj to lepsie.
Velmi som rada za ich prístup.

missi123
autor
7. máj 2022

@luucca5 tak ďakujem za info a teda v septembri sa k vám pripojíme 🙂

missi123
autor
25. aug 2022

@luucca5 ahoj, prosim ta mala by som otazku. Nevies nahodou kolko uciteliek je v triede malkacov..resp kolko deti je na 1 ucitelku? Neviem ci som dobre porozumela ze je tam 20 deti a 2 ucitelky. To mi pride celkom vela deti na ucitelku na to ze je to sukromna skolka

nyphadora
29. nov 2022

@missi123
@luucca5 ahojte, ste spokojne s Inskolkou, dcera by tam mala nastupit. A ked sme sa uz v jednej skolke sklamali, tak sa obavam ako to funguje tu.
Dakujem

missi123
autor
29. nov 2022

@nyphadora my sme spokojne nakoniec. Aj ked mohlo by tam byt aj menej deti v jednej triede ale inak ucitelky aj program super