Ihrisko Štrkovec v Bratislave

uradnikova
27. júl 2022

Prosim vas, v poobednajsich hodinach, po 16 je na tomto ihrisku aj tien? Kto pozna...

valentina12345
27. júl 2022

@uradnikova su tam stromy, ze par laviciek na sedenie su v tieni, ale preliezky nie

uradnikova
autor
27. júl 2022

@valentina12345 aha,tak radsej nieco ine vymyslim.vdaka

scila
27. júl 2022

@uradnikova Len toľko, že si tam dávajte pozor. Syn si tam po 5 minútach rozbil hlavu a známej syn skončil v nemocnici s otrasom mozgu.

valentina12345
27. júl 2022

@scila veru aj my sme tam 9rocnemu chlapcovi volali sanitku

belllinka
27. júl 2022

A co je tam take nebezpecnejsie ako na inych ihriskach?

valentina12345
27. júl 2022

@belllinka je tam vela preliezok vo vyske. nie vsetky su uplne bezpecne, napr takyho visuty most, ktory ma velky medzeru medzi zabradlim. tiez diery vo veziach, kde je tyc ala u poziarnikov. je to velmi pekne udrziavane ihrisko, ale adrenalín tam zaziva aj rodic 😁

scila
27. júl 2022

@belllinka môj si rozťal čelo na konštrukcii keď chcel prebehnúť popod jeden z mostíkov a kvôli šiltovke nevidel. Podľa tvaru rany bola tá konštrukcia hranatá, keby bola guľatá, tak to tak zle nedopadne. Písala som správcovi ihriská nech tam dajú aspoň molitan ale už sme tam neboli odvtedy tak neviem, či s tým niečo spravili.
A známej syn spadol do nejakej diery čo tam je v rámci preliezok.

valentina12345
28. júl 2022

@scila kolko rokov prosim ma znamej syn? resp neviete kedy sa mi to stalo? ci to nie je ten chlapec, ktoremu som volala zachranku. casto myslim na neho, ze ako dopadol.

scila
28. júl 2022

@valentina12345 neviem presne, keď ju stretnem sa spytam, ale chodí na druhý stupeň, myslím, že 12-13

nyphadora
28. júl 2022

@uradnikova pekne ihrisko, a teda moja 2,5 rocna sa tam vie vyhrat a aj na preliezky liezt a nikdy sa jej nic nestalo.☺️