Hotel pre mačky v Bratislave

ondrejovn
26. aug 2024

Dobrý deň. Možno mi bude môcť niekto poradiť dobrý hotel pre macky v Bratislave . Štyri roky sme dávali kocúrika počas dovolenky do hotelu "spokojná mačka" a bola som veľmi spokojná a kľudná aj ja aj kocúr 🙂 Ale práve som zistila, že ukončili prevádzku z osobných dôvodov. Pozerala som na nete iné ponuky, ale rada by som našla niekoho kto má reálne skúsenosti a bol spokojny . Ďakujem za rady

0silvia0
26. aug 2024

@ondrejovn hladala by som skor niekoho, kto by prisiel k vam sa postarat o kocura.

jahoda33
26. aug 2024

@ondrejovn nedavno sme to riesili a nasli sme pani, ktora chodila k nam domov starat sa o macku. skuste aj vy pohladat.

ondrejovn
autor
26. aug 2024

@0silvia0 ďakujem za radu ale nemám s tym dobré skúsenosti. Pred pár rokmi nám chodila domov jedna páni, kŕmila ho a čistila záchod, lenže kocúr asi sa dosť nudil keďže bol sám v byte a za dva týždne zdemoloval 🙂 všetko na čo si dosiahol. Som nechápala ,keď sme sa vrátili, že čo sa stalo lebo ináč je veľmi vychovaný a kľudný len si trošku vyžaduje pozornosť. A s hotelom mám samé dobré skúsenosti, tam bol spokojný aj sa zahral z inými mačkami aj sa bolo oňho postarané. Len bohužiaľ ten náš hotel bol zrušený

lenkakoc444
26. aug 2024

@ondrejovn skuste hotel Bornik v Stupave. My sme tam zacali davat nasho tak cca pred 2r ked v Devinskej zdvihli ceny. Aj teraz tam bol 3t. Je to podobny system . Len maju toho vela takze treba naozaj vopred bookovat. Nemaju to tam take velke ako v Spokojnej macke.

lenkakoc444
26. aug 2024

@ondrejovn mne inak ten pan ktory vlastnil Spokojnu macku odporucal aj hotel v Senci. Neviem ci to aj nie je jeho znamy, kt. to tamma. Osobnu skusenost nemam.

ondrejovn
autor
26. aug 2024

@lenkakoc444 hotel v Senci ( neviem či myslíme ten istý, možno je ich tam viac) má veľmi zle recenzie,dokonca som sa dočítala že tam sú otrasné podmienky.

ondrejovn
autor
26. aug 2024

@lenkakoc444 ďakujem, Borník som skúšala na základe pekných recenzií,ale nepochodila som- na náš termín plne obsadený

tiffany18
28. aug 2024

My zvykneme dávať do Jelky. Bol tam už 3x a prvýkrát skoro na mesiac. Naposledy bol týždeň doma smutný lebo mu chýbali kamoši. Rychlo si tam zvykol 🙂