Hospitalizácia na chirurgii - Kramáre

zuzanaper
15. jan 2023

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci nemate niekto skusenosti ako to je teraz s hospitalizaciou na chirurgii na Kramaroch. Ideme so 6 rocnym na operaciu pruhu a chcela by som skusit aj nadstandard. V minulosti sa nedal dopredu objednat, ako je to teraz prosim? Moze byt 1 rodic stale aj s 6 rocnym dietatom?
Dakujem vopred za odpovede.

river_song
15. jan 2023

Na stranke nudch chirurgia je tel. číslo, kde sa dá objednať nadstandard. Vraj stačí tak mesiac dopredu..

zuzanaper
autor
15. jan 2023

@river_song dakujem, pohladam

sjuznkaa
16. jan 2023

@zuzanaper My sme absolvovali 4operacie minulý rok, nadštandard odporúčam, treba objednať vopred, na čísle na webe núdch. Nadštandard je vlastne ako hotelova izba, 2 postele, skriňa, mikrovlnka a stôl + sedenie. A hlavne klud, vlastné wc. Za tých zopár eur sa to určite oplatí.

na 1x sme mali izbu,aká bola. potom plánovane už len nadštandard

sjuznkaa
16. jan 2023

@zuzanaper páči foto

zuzanaper
autor
17. jan 2023

@sjuznkaa dakujem za info 🙂 volala som, zapisali si nas tak snad sa dostaneme, uvidim. Prosim aka tam je cena za noc? Dakujem este raz, vsetko dobre

camelie12
17. jan 2023

@zuzanaper, my sme v maji minuly rok platili €30 alebo €35/noc.
Drzim palce, nech vam vsetko dobre dopadne.

zuzanaper
autor
1. feb 2023

@river_song @sjuznkaa @camelie12 dakujem spatne za vsetky info. Podarilo sa nam dostat na nadstandard a isto to stalo zato, bol ten pobyt v nemocnici znesitelnejsi omnoho. Cena je 35 eur/noc keby niekto potreboval vediet.

beabinna
21. mar 2023

@zuzanaper @sjuznkaa baby mozem objednat tuto izbu len pre dieta (12 rokov ) bude tam same ci nechat medzi detmi dakujem za odpoved

zuzanaper
autor
23. mar 2023

@beabinna podla mna mozes objednat aj pre dieta same. Overila by som to ale aj u sestricky ked budes volat.

mima88
7. apr 2023

@beabinna nechať medzi deťmi. Rýchlejšie mu ubehne čas. Dcéra sa odtiaľ vrátila pred pár dňami.

monulik525
25. sep 2024

Dobrý den, ako je to prosím s navstevami na nadstandard? Moze chodit ocko za nami na izbu?