Hľadáme mladú rodinku, ktorej chýbajú starí rodičia - Bratislava

kotkova
21. aug 2020

Hľadám s manželom mladú rodinku,ktorým chýbajú starí rodičia.Zn:Bratislava

evkamotka
21. aug 2020

To je od vas velmi pekne 🙂

83lenka83
21. aug 2020

@kotkova škoda, že nie ste na východe:-/, ja som už dlhšie rozmýšľala, že či neexistuje nejaká zoznamovacia stránka na takéto pekné stretnutia.

ketrint
21. aug 2020

Ahoj, mozem poprosit viac info? Ja som s dcerkou od zaciatku sama, zo strany jej otca (ktory sa ani nezaujima) uz stari rodicia neziju, z mojej len mama, ktora je daleko. :-/ Cele roky sme tak nejak izolovane a hoci mam aj surodencov, zial vztahy nefunguju ☹

kotkova
autor
22. aug 2020

@83lenka83 Ahoj si veľmi milá aj mne je ľúto, že nie sme bližšie.Srdečne Ťa pozdravujem,prepáč že

besnavila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kotkova
autor
25. aug 2020

@besnavila Dobrý deň je to aktuálne. Bývame v Bratislava -Ružinov. Fungovať by to malo na bež ných princípoch ako to v rodinách chodí.Napríklad povarovať deti ísť na prechádzku,prípadne na spoločný obed.S pozdravom

misko20128
27. aug 2020

Čo spraviť alebo čo môžem urobiť keď nechcem aby mali bol zverený otcovi...? A ak sa dá proti tomu niečo spraviť,tak poprosím info.keď podal otec klamny návrh.

majusieka78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kotkova
autor
29. jan 2022
kotkova
autor
8. feb 2022

Hladame slobodnú mamičku,ktorej chýbajú starý rodičia.BA

danielak84
8. feb 2022

Tak toto je velmi mile. Ja som uz davnejsie rozmyslala ze by bolo super mat starkych pre deticky. Bohuzial moja maminka tu uz nie je a manzelovi rodicia tak isto. Detom je velmi luto ze nemaju starych rodicov, predsa su skusenejsi a vedia detom dat vela mudrosti do zivota. Samozrejme aj z nasej strany by bola samozrejma pomoc. Skoda ze neexistuje nejaka "zoznamka".

kotkova
autor
9. feb 2022

@ketrint Ahoj ,pred rokom som dala otázku či rodinka alebo aj osamelá mamička nehladá starých rodičov.Rok ubehol a my sme sa neposunuli ďalej.Máš ešte zaujem sa snami stretnúť .S pozdravom

kotkova
autor
11. feb 2022

@danielak84 Ahoj rada sa s Tebou stretnem a uvidíme či si sadneme a nahradím prázdene miesto v Tvojom živote a nadradím starých rodičov.Ahoj

danielak84
11. feb 2022

@kotkova ahoj. Bohuzial nie sme z Ba ale od NR.

kotkova
autor
11. feb 2022

@danielak84 Prajem pekný deň

noemia2
3. aug 2022

Toto je neskutočne krásne ❤

teki1
26. okt 2022

@kotkova Ako to dopadlo?

renkarenulka
25. dec 2022

@danielak84 ja mám zas ten problém že ešte nemám vlastne vnucatka.