Hľadám záujemkyne o Phi Brow tetovanie

styrizuby
16. máj 2021

Ahojte, ucim sa tetovat technikou Phi Brows a potrebovala by som si to na niekom v reale skusat. Zatial mam skusenosti len s tetovanim na latexe. Ak by ste mali niekto zaujem, rada poskytnem dalsie info. Tetujem v Bratislave.

ella_price
16. máj 2021

Neskúšala si radšej ísť ako učeň do nejakého testovacieho štúdia? Kamarátka tak robí.

dada337
16. máj 2021

@styrizuby ahoj a to ti skolitelka už kázala ísť robiť na modelku? Podľa mňa by si mala ešte veľa skúšať na latex lebo to ešte nieje dobré ani na latexe.

styrizuby
autor
16. máj 2021

@dada337 to su starsie prace, aby bolo vediet, o co asi ide, ze ide o vykreslovanie chlpkov, nie tetovanie nejakej ciary. Uz som v leveli, kde treba zacat na realnej kozi.

dada337
16. máj 2021

@styrizuby jasné, oki 😊 držím palce ✊

styrizuby
autor
16. máj 2021

@dada337 dakujem :-*

lula3108
17. máj 2021

@styrizuby mas nejake podmienky ako by to obocie malo cca vyzerat? Ja mam tmave a celkom hrube len kde tu mi chybaju chlpky a tiez tie zaciatky mam kazde ine, uz dlhsie roxmyslam nad tetovanim

styrizuby
autor
18. máj 2021

@lula3108 obocie by malo mat vlastne chlpky, ked chyba vela obocia, do toho sa pustat este velmi nemame. Ak mas viacej chlpkov, si idealny kandidat. Samozrejme by to bolo zadarmo. Ak potrebujes, kludne si mozeme o tom viacej napisat, porozpravat, poslat foto. Mozem ti poslat moje tel. cislo do posty ak budes mat zaujem. pekny den prajem.