Hľadám účtovníčku

31. máj 2024

Hladam uctovnicku co mi spracuje uctovnictvo do 150 uctovnych poloziek ( vacsinou su to bloky od nafty a poplatky v banke) za rozumnu cenu do 30.6.24. Som na materskej obrat bol cez 1000 eur pred rokom som platila za taketo uctovnictvo 100 dnes mam cenove ponuky od 300 do 650.viem ze aj s tym je praca ale viem si aj predstavit kolko kedze som maturovala z uctovnictva. Dakujem za akykolvek kontakt na niekoho kto mozno zacina a chce skusit lahku firmu alebo ma cas. Pre cloveka co s tym robi pravidelne to bude malina.. podam si to sama..

zalka
31. máj 2024

A načo účtovníctvo...zrataj príjmy a pories do cez paušálne výdavky

mojemenonikto
31. máj 2024

@zalka ak má sro, tak to nie je také jednoduché... 😉

autor
31. máj 2024

@zalkaano je to sro

mata1988
31. máj 2024

Cize danove priznanie+uctovnu zavierku potrebujete ano ?

maranco
31. máj 2024

Do budúcna zmeň banku aby neboli poplatky banke.

autor
31. máj 2024
mata1988
31. máj 2024

Kolko je vystavenych a prijatych faktur? A dlhodoby majetok ma firma? Odkial ste ..?

autor
31. máj 2024

@mata1988 vystavene ziadne len jedna vrp.. prijate mozno 10 plus dane a poistka za auto.. bratislava..

autor
31. máj 2024

@mata1988 ma 2 auta. Jedno sa odpisuje a druhe nie je zaradene je kupene minuly rok.. to stare som chcela predat ale nedari sa. Tak su pisane 2 auta na firmu momentalne.

zalka
31. máj 2024

@mojemenonikto ale to v zadaní nenapísala...áno pri sro potrebuje účtovníctvo...

michaela412
31. máj 2024

ahoj kľudne mi napíš správu, ja ti to spravím 😉

subartic
31. máj 2024

tak a prečo si to nedáš urobiť tam kde si platila pred rokom 100 ?

mata1988
31. máj 2024

Tiez som v Ba , ale pod 250 € by som do toho nesla. ( zauctovanie dokladov, majetok, trzba , danove priznanie PO+ uctovna zavierka..)

martul
31. máj 2024

No vidíš, v zadaní to vyzerá pár položiek a nakoniec už máš aj dve autá, to nahodiť odpis bude ďalších pár položiek, zaúčtovať DzMV ďalšia položka, predpis dane z príjmov ďalšia položka....a takto by som mohla pokračovať do večera.
Ale ako isto vieš keďže si maturovala z účtovníctva, neuctuju sa len doklady, ale veľa iných účtovných operácií....a vieš že aj licenciu za program, minuty papier a veľa iného si dá účtovník do ceny?

subartic
31. máj 2024

U mňa by si mala asi aj viac, len účtovná závierka +DP by išlo za 250 eur.

mata1988
31. máj 2024

@subartic ale isto sa najde niekto, kto to urobi aj za 100 ( neskuseny - optimista zaciatocnik) len je otazne, ci aj dobre..😉

subartic
31. máj 2024

@mata1988 veď som sa pýtala , prečo si to nedá urobiť tam kde jej to robili za 100.
Za 100 eur sa s.r.o dnes nerobia a ten kto to urobí neváži si svoj čas a prácu .

autor
31. máj 2024

@subartic pani porodila a ma proste aj ine dovody musela to odmietnut

autor
31. máj 2024

@martul samozrejme ze viem.. minulorocne uctovnictvo bolo robene v mobey S3 ktore ma do 500 poloziek zadarmo stiahnut nainstalovat zalozit firmu pociatocne stavy a uctovat..bola som zratat A4 ktore mam z minuleho roka je ich 28 aj s danovym.. ale ano chapem ze su uctovnicky ktore si kupili program pre nespocetne mnozstvo firiem alebo ze mozu uctovat na viacerych pc a take programi stoja..vela ineho je asi cas.. to dam vela ja ked do toho pojdem lebo budem zaciatocnik a budem si musiet vsetko oprasit skuseny ucrovnik co to nerobil baposledy pred 10 rokmi to da ovela rychlejsie.. ale v konecnom dosledku ja nikoho nenutim do toho ist

autor
31. máj 2024

@mata1988 kvalitu mate zarucenu malo kedy... aj renovovana firma so super vsetkym sa moze pomylit.. a samozrejme zaruky nieco aj stoja .. to si mozu dovolit ine firmy nie firma co ma cez 1000 eur nablokovane na pokladni

autor
31. máj 2024

@subartic mozno ta pani to vzala preto lebo robila uctovnictvo tej firme aj ked mala cez 1500 poloziek a platila sa za to ina suma.. toto je len obdobie mojej materskej. Ked zacnem zas podnikat a firme sa bude darit s kopou dokladou aj uctovnik si popyta pochopitelne viac...teraz je situacia taka..tak pytala tolko

subartic
31. máj 2024

vieš len obdobie tvojej materskej reálne nikoho nezaujíma. Ani k právnikovi neprídeš že si na materskej tak mi dajte inú cenu a keď sa mi bude dariť zaplatím vám viac alebo neprídeš do obchodu že si na materskej tak mi dajte rožky zadarmo . Aj účtovník je podnikateľ a nie charita , ak podnikáš na toto musíš byť pripravená . Dostala si reálne ponuky od 300 do 650 sú ceny ktoré odrážajú realitu zrejme podľa skúseností .

autor
31. máj 2024

@subartic ok a poznas niekoho vies odporucit podla toho co som pisala ci len potrebujes rypat a robit sa dolezita.. zas sa riesi vsetko mozne len nie podstata veci. Ked nevies nikoho odporucit tak naco stracas cas a reagujes, a zahlcujes diskusiu ked patris k tym ktory len vela vala a ked uzmalo tak chod do certa.. ja som tiez casto dala zlavu ked som si chcela zakaznika udrzat alebo ked som realne videla ze teraz sa mu nedari lebo napriklad korona.. ked ja nezaujimam dodavatela teraz tak on ma nebude zaujimat ked sa mi bude darit a budem produktivna.logicky to uz je divne zaplatit 500eur ked trzba je 1200...ved to posobi ako pofiderny vydaj..

subartic
31. máj 2024

aké rýpanie prosím ťa ? Uvádzam ťa do reality. Sama vidíš aké sú cenové relácie . Ešte raz , cena sa neodvíja od toho akú máš tržbu , ale od počtu položiek , zložitosti DP , ÚZ , Poznámok . Nie logicky nie je divné zaplatiť 500 eur ak máš tržbu 1200 , sú firmy čo sú aj stratové a musia viesť účtovníctvo , tým ako zadarmo alebo ako ? Nie , neviem ti nikoho doporučiť, lebo ja pracujem s účtovníkmi čo vykazujú určitú kvalitu práce a za tú chcú aj zaplatiť. Veľa šťastia prajem pri hľadaní .

autor
31. máj 2024

@subartic ok nemusis ma uvadzat do reality.. podnikam 15 rokov a vzdy sme mali uctovnictvo za normalnu cenu a ano aj toto bude v strate ale to neznamena ze mi niekto povie ze chce 600 eur a ja mu ich dam... ked nenajdem spravim si sama. Pekny den

999k
2. jún 2024

Dobry den, pokial mate este zaujem napiste mi sukromnu spravu, mamina sa venuje účtovnictvu uz cez 20 rokov, má nejaké firmy, ktorym robí uctovnictvo, tak mozno by Vas vzala, poskytnem kontakt.

lubi101
3. jún 2024

Ahoj, kludne mi napis, rada by som Ti robila uctovnictvo. Som z okolia Senca. Uctovnictvo ma bavi a prave si hladam firmy.