Hľadám podnájom v Bratislave

urbanovafjj
28. okt 2020

Ľudia prosím poraďte... hľadám podnájom. Do 320€ So všetkým, ja viem že je to pre niekoho smiešna suma ale keď sa nedá tak sa nedá. Pre jednu osobu,
Všetky čo sú na nete už majú svojho podnájomníka, alebo je to teda nad rozpočet. Ďakujem za každý typ

pribinak
28. okt 2020

@urbanovafjj za toto si v BA neprenajmes asi nič. Riešením by mihlo byt že si prenajmes len 1 izbu v byte.

sissy27
28. okt 2020

@urbanovafjj za túto sumu buď len izbu alebo možno v nejakých horších lokalitách, napr. Pentagon, nejaká ubytovňa a podobne. Za 320€ samostatný byt vrátane energií je v BA nereálne.

rebekamarcusko
28. okt 2020

Ja som byvala 0red 7 rokmi v garsonke za 350 eur ale zas hned potom sme vychytali byt v dubravke 4 izbovy za 550 mal cca 110m2. Treba hladat. Mozbo bahdes,ale dost o tom pochybujem v tejto dobe

romanovic
28. okt 2020

Obavam sa, ze v tejto sume najdes max izbu, ale samozrejme drzim palce.

urbanovafjj
autor
29. okt 2020

Ďakujem

elementissa
29. okt 2020

Držím palce, ja som pred 3 rokmi bývala na priváte, mala som jednu izbu a platila som 220€. Je pravda, že to bola Petržalka.
Skus pohľadať naozaj odlahle časti, Vlčie hrdlo, Devinska, zadná časť Trnávky... Kamaráti bývali pred časom v podnájme v Devínskej (potom sa prestahovali do iného mesta) a spomínali, ze za jednoizbak platili okolo 350€... Alebo 330? Nebolo to tak veľmi veľa. Ďalšia kamoška býva v Karlovke ale oni už za dvojizbak platia oveľa viac, cez 550 mam pocit

stanulienkat
29. okt 2020

Buď jedna izba v byte alebo ubytovňa

mery09
1. nov 2020

@urbanovafjj Neviem, či by si prijala aj na ulici Jána Jonáša v Devinskej Novej Vsi za 350 eur. Sú to tie paneláky v blízkosti VW. Je to síce trochu mimo, ale autobusy č. 21 jazdia nonstop a zrýchlene do mesta. Takže nie je to také zlé.
Viď. https://www.nehnutelnosti.sk/3263801/priestrann...

urbanovafjj
autor
1. nov 2020

@mery09 Ďakujem krasne