Hľadám obvodného lekára v Bratislave

23andrea
20. apr 2021

Dobrý deň,
Vedeli by ste mi odporučiť nejakého obvodného lekára v Bratislave, ktorý prijíma nových pacientov?
Ďakujem 🙂

petamich
20. apr 2021

nedavno brala novych pacientov aj moja lekarka v Liscom udoli v Karlovke - Ruth Polakova, uz som u nej davnejsie nebola 🙂 ale mozno za pokus to stoji

3009
20. apr 2021

@23andrea určite berú v Praktickej ambulancii

engynka
20. apr 2021

Teraz od 1.5 otvaraju novu ambulanciu v Dubravke Med adult. Skusenost zial nemam ale viem, ze prijimaju novych pacientov.
Prakticku ambulanciu zial neodporucam. Tam je to skor o kvantite a nie kvalite.

petamich
20. apr 2021

@engynka Med-adult je vlastne aj ta moja lekarka 🙂 je to Iveta Vaverkova a su tam dve ona a doktorka Polakova, zeby jedna z nich sla o mestsku cast dalej? kazdopadne obe su fajn za mna @23andrea

engynka
20. apr 2021

@petamich ma tam byt nejaka Zajacova plus este jedna. Tak neviem 🤷🏻‍♀️

petamich
20. apr 2021

@engynka moze byt, ze ich iba zastresuje ten Med-Adult a je ich proste viac 🙂

balerina252
7. feb 2022

@3009 za mna praktická ambulancia nie..Teraz k nim chodim a hladam tiez ineho lekara..Žiadne vysetrenia len vam rychlo,rychlo nieco predpišu

3009
7. feb 2022

@balerina252 aj ja tam chodím a rozmýšlam nad odchodom Presne ako píšeš a ešte k tomu drzé sestričky pri pulte, ktoré rozhodujú či ťa vôbec k lekárovi pustia alebo nie. Strašne sa to tam zhoršilo. Termíny k lekárom vybukované na mesiac dopredu a za čas od 8-10 a 14-16 hod. zoberú pár pacientov a to je plná čakáreň. Počas ostatných ordinačných hodín tam nikto nie je a nikoho neobjed. neberú.

balerina252
8. feb 2022

@3009 presne..Uz 3tyzden som chora a nespravili mu ani jedno vysetrenie okrem krvi kde vraj mam nieco zvýšené ..Prvy tyzden mi dali atb nevedeli na co len mysleli ze vedeli a druhy tyzden som dostala ine atb na alergiu🤷‍♀️Alergik niesom ale budiš..Na moju otazku ci ma nepošlú na vyšetrenia nech neberiem lieky len tak mi povedali “počkáme ešte tyzden ak vam to nezaberie..a pn kedy ukončíme ?”Asi takto to tam je..🤷‍♀️Proste neni cas ..Naberú milion pacientov a potom nestíhajú tak to flakaju..

engynka
8. feb 2022

@balerina252 no ja som tam raz prisla so zapalom mocaku, nechceli ma zobrat, ze mam pockat do vecera a ist potom na pohootvost. No tak teda super, na pohotovosti ludia s vacsimi problemami a ja s mocakom ako trubka len kvoli tomj ze som potrebovala atb. a to bola posledna kvapka a odisla som z praktickej.
Oni vedia robit len preventivky a to je vsetko.

lenkamikusova
12. jún 2024

Ahoj určite skus dr polakova na saratovskej poliklinike robila na kubacovej ale už tam nieje, za mňa dr ktorá je precízna, milá mladá a hlavne ta neodbije blbou poznámkou,ale vypočuje bez ohľadu na čas, pa