Hľadám kamarátku pre 11 ročnú dcérku - Bratislava

naomielina
21. apr 2021

Ahojte mamičky.
Hľadám pre 11r dcérku kamarátku/kamaráta v jej veku alebo tak +-r na trávenie voľného času, rozprávanie sa na prechádzky, kino...odkedy sme sa presťahovali do Ružinova ma problém si nájsť nejakú blízku kamarátku s ktorou by sa mohla porozprávať, zahrať a tráviť nejaký čas. Je z toho dosť smutná, že tu nemá nikoho blízkeho a chýbajú jej starý kamaráti. Je veľmi spoločenská, slušná, priateľská. Veľmi by jej to pomohlo k takej psychickej pohode. Dosť som z toho smutná lebo vidím že ju to trápi.

lucik194
22. apr 2021

@naomielina mam doma 11, za mna tvoja iniciativa je fajn, ale pockaj este tyzden otvoria sa skoly, v tom veku je priam potrebne mat kamaratov zo skoly, priamo z triedy. .... nie mimo, ti mimo triedy su len bonus.... ked ste sa prestahovali menili ste aj skolu? ako daleko ma starych kamaratov? kebyze sa dohodne s nimi? dovezies ju kde ste byvali tak na 2 hodinky, bude s nimi, ty si medzicasom nakupis, oddychnes.... pojdete spolu domov

savmebej
22. apr 2021

@naomielina verím ti, moja dcéra má taký istý problém lebo nik v okolí tu taky nie je

naomielina
autor
22. apr 2021

@lucik194 no starych kamarátov nemá z Bratislavy. Presťahovali sme sa z VS. To by som nepísala kebyže to neni pre mňa také ťažké keď viem že ju to trápi. A to že sa otvoria školy je mi popravde fuk keďže do školy taktiež prestúpila a spolužiaci sú na ňu hnusný. Ale to sa mi už o škole nechce zase rozmazavat....to je iný príbeh. Ona sa zahrá okolo paneláku s deťmi ale nie v jej vekovej kategórii a samozrejme že sa to nedá nazvať že su to kamaráti keď sa s nimi stretne raz/ dvakrát za mesiac. Ja viem ze sa to nedá tak jednoducho poriešiť cez koňa, ale potrebovala by som pre ňu nejakú blízku kamošku čo sa s ňou vie rehotat či po telefóne...ci pojdu spolu von len tak...proste dobrú kamku😊

naomielina
autor
22. apr 2021

@savmebej tak som rada ze ma chápeš....ved to že ani ona tu tak nemá nikoho a to pritom bývame v jednom z 3 obrovských veziakov. Neviem už ako inak jej k tomu nejako dopomôcť. 🙁

meiwe
25. apr 2021

@naomielina ahoj ja by som na to sla tak ze by som dcere nasla v okoli niaky kruzok tanecny,vytvarny proste co bavi dceru a vodila ju tam spoznat deti .Moja chodi na kone kde stiahla susedku plus spoznala decka asi o 4ulice dalej od nas s ktorymi sa hrava.Nasledne ju ta susedka stiahla do partie deti s vekom 8 az 11rokov s rovnakymi zaujmami .
Popripade v lete ju dat na denny tabor v okoli tam spozna tiez deti v jej veku a z vasho sidliska.

naomielina
autor
25. apr 2021

@meiwe chodila aj na krúžky...na výtvarnú, tanečnú, dramatický.....a jedine co ju bavilo bola výtvarná.....chodili tam deti rôzne staré, ale skôr mladšie.....ked boli aj 2 skupiny stále ju pchali ku mladším lebo bola začínajúca....takže tam cesta nevedie....a tábory som neskúšala keďže cez leto jazdíme za rodinou a na dofce.....a tam to nemá ten zmysel ktorý ja potrebujem....neviem no...asi to je o šťastí alebo to chce len čas....snáď sa niečo porieši samé....chcela som k tomu nejako dopomôcť....

naomielina
autor
25. apr 2021

@meiwe ako okolo paneláku sa má s kým pohrať..ale len s mladšími a Ona už začína byť taká pubi tak som chcela pre ňu nejakú kamošku s ktorou by si rozumela...proste takú naj kamku....uz ma troška iné záujmi ako mladšie deti.....ako viem ze len tak jej mama nenájde kamarátku na život a na smrť ale chcela som to skúsiť...mozno nejaká mamina tiež v okolí to má na rovnako a mohli by sme to nejako zorganizovať....skusam čo sa dá

rainee
4. máj 2021

@naomielina ja ta úplne chápem a veru dnes už nie sú také kamarátstva ako bývali v našom detstve. Vykukla som von z okna a 30 deti pod barakom, mohla som si vyberať s kým sa hrať... V škole detto z 35 deti si tiež už zopár kamošiek nájdeš. Teraz v triede 18 deti z toho ani nie polovica dievčat a vonku na ihrisku len malkaci, takéto väčšie deti akoby vymizli, asi drtia hry na mobiloch 🙄 Ja mam 11r dcéru, tiež nemá super kamošky a tie co mala fajn sa odsťahovali, tak už sa malo vidia....Krúžky vyše roka žiadne kvôli covidu, čiže šanca niekoho nového spoznať nulová.

lucitta9
13. máj 2021

@naomielina moja dcera ma 12 rokov, tiez by si rada nasla kamaratku. Aj moja dcera ma rada vytvarku 🙂 Ak chcete, napiste mi sukromnu spravu.

naomielina
autor
14. máj 2021

@rainee áno presne ....aj ja ked som bola malá bola iná doba....kopec deti vonku...stale sme sa mali s kym hrať....nevedela som čo je to nuda....a ked vidim ju ako sa povaluje na mobile pol dňa lebo už nevie čo ide ma poraziť....teraz je iná doba všetko pekné detské sa akoby vytratilo....ja ako pubertacka - sme chodili partie obrovské vonku stretávali sme sa aj cca 40 ľudí a viac😁stale ame niečo vymýšľali....jaaaaj som si zaspomínala 😊....

maja2016
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maja2016
15. nov 2022

@naomielina Ahojte, ak je to ešte aktuálne rada by som pridala aj moju dcéru na zoznámenie, veľmi dobre by jej padlo mať niekoho s kým sa zasmeje a strávi trochu voľného času, vidím ,že jej to veľmi chýba , dajte vedieť, budem len rada 🙂

miska1145
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska1145
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska1145
Autor odpoveď zmazal
Zobraz