Hematológia - MUDr. Drakulová

gejb
10. mar 2023

Ahojte, idem k mudr. Drakulovej prvý krát. Neviete prosim, kedy asi po vyšetrení budú výsledky? Bude mi volať? Alebo budem musieť potom druhy krát prist pre výsledky/recept a na konzultáciu? ...chcem sa podla toho objednat do CAR . Ďakujem 😊

martinaju
10. mar 2023

@gejb ahoj no prva navsteva je konzultacia a zoberie krv a potom pošle mail alebo prideš pre ne. Nasledne je uz tak ze ides na krv a potom je konzultacia. Chodi sa dva- tri dni pred konzultaciou na krv ale ak si z daleka da sa to aj jeden den. Ja tak chodim.

ckocka
10. mar 2023

Nomen omen, milé.

optame
10. mar 2023

@gejb ja som u nej bola pred dvoma rokmi,ale isto sa to zmenilo. Zavolaj si cca po10:30 a dohodni sa so sestrickou.
Kazda tu na MK Ti povie inak...

gejb
autor
10. mar 2023

@ckocka ??

martinaju
10. mar 2023

@gejb no ono kedy budu vysledky zalezi co vsetko bude brat. Niektore vysledky su hned niektore za dv atyzdne niektore za mesiac. Ale kedze predpokladam ze bude brat vsetko tak rataj cca minimalne mesiac.

fineta
10. mar 2023

@gejb že ladí jej priezvisko s profesiou, super to znie (Drakulova a krv) 😎😄😄

mircalla
10. mar 2023

Pani Drakulova je fantasticka s ludskym pristupom. Dva krat v zivote mi nesmierne pomohla. Neviem ako to funguje teraz, mne vzdy telefon zdvihala aj odpisovala na mail. Za mna top lekarka a ma super pristup, vsetko vysvetli

lenvam
10. mar 2023

@fineta ja mam v karte rentgenolog Kostra 😁

cacianka
10. mar 2023

Urológ Drakul

fineta
10. mar 2023

@lenvam 🤣🤣 aj to pasuje 😅

mimi3008
10. mar 2023

Out of topic, ale neda mi sa nepridat - ortoped doktor Kŕč

nelca84
10. mar 2023

zubar Dorazil 😅

matabb73
10. mar 2023

@nelca84 toho mám aj ja.

tana85
10. mar 2023

sice je to uz par rokov, ale obe tehu som k nej chodila a na prvej navsteve mi povedala kedy mam ist na krv a znovu prist. potom to bolo tak, ze krv v jeden den (papier dala na termine predtym) a termin u nej o par dni neskor ked mala vysledky. bud rada, ze si sa k nej dostala, je to vyborna lekarka, k tomu aj ludska. len bolo celkom bezne, ze sice som dostala termin, ale v zasade to bolo, ze ktory den lebo vzdy som sedela v cakarni 2-2.5 hodiny. ona nic nerobi na rychlo, kazdemu pacientovi sa venuje svedomito

gejb
autor
10. mar 2023

@tana85 na termín k nej som čakala 4 mesiace ...ale mam prísť na lačno, tak verím, ze mi hneď aj krv zoberie 🤞

mircalla
10. mar 2023

@gejb Urcite, neojednavala by ta len pokec.

gejb
autor
10. mar 2023

@mircalla jasne, rátam s tým. Len ma skôr zaujíma koľko budem čakať na výsledok...

mircalla
10. mar 2023

@gejb Zavisi co bude robit. Mne robila genetiku kvoli IVF aj hemato testy, dake 2 tyzdne. Mama mala vysledok hned v ten den, zial islo o myoblastovu leukemiu

mircalla
10. mar 2023

@gejb Ked boli vysledky, dala som si mnou pokec a vsetko vysvetlila. Velka profesionalka

nika_val
10. mar 2023

@gejb ahoj ja som bola u nej min rok
A bolo to tak že prišla som, bola mini konzultacia že prečo som vlastne prišla, zakladne otázky. Zobrala mi krv a dala mi termín o 3 týždne, tento termín mi zrušili lebo dr bola chorá takže o ďalšie 3 tyždne.
O tie 3 tyždne som prišla zase, prešli sme z dr výsledky a zistila že chce ešte ďalšie testy pre istotu. Tak zase krv zobrala a keby som z bližša tak by mi dala ďalší termín ale kedže som dochádzala tak som sa o 2 tyždne mala ozvať telefonicky. To som sa nevedela dovolať lebo mali dovolenky takže som sa k vysledkom dostala až o mesiac a poslala mi ich mailom (aj to som sa už raz pripomínať musela). Celé toto trvalo od augusta do konca novembra. Takže toto moja skúsenosť

moninah
10. mar 2023

@cacianka myslim, ze to je jej manzel

kikushaa
10. mar 2023

Tie prve vysledky pridu celkom neskoro tusim mesiac alebo tak sa na ne caka

cacianka
11. mar 2023

@moninah spýtam sa jeho sestričky 😇🤫

majkabambulik
23. mar 2023

ONA MALA NAJSKOR TU PROFESIU, HEMATOLOGICKA NO A POTOM PRISIEL PAN DOKONALY S PRIEZVISKOM PAN DRAKULA , no a este je exekutor pan Kruty - do zbierky mien co sedia s vykonom povolania ....

nika_val
23. mar 2023

Ja som mala zubárku ktorá sa volala Zubková 😁

janie7
13. júl 2023

Dievčence, viete mi prosím dať aktuálny kontakt na Dr. Drakulovú. Našla som 3 tel čísla🤷🏻‍♀️ A aká je čakacia doba na konzultáciu?

lucia7933
10. nov 2023

@janie7 Ahoj, mozem sa opytat nakoniec si sa dovolala pani Dr,? 🙂 tiez sa s nou nemozem skontaktovat a na emaily neodpisuju :( dakujem

janie7
10. nov 2023

@lucia7933 Ahoj, áno nakoniec som sa dovolala, no dala mi termín až na teraz v novembri, a ja som potrebovala vyšetrenie oveľa skôr, tak som bola na Šustekovej v Petržalke, veľmi milá doktorka a doba čakania je oveľa kratšia.