Gynekologička v Ružinove alebo Trnávke

nattholla
28. júl 2023

Ahojte hľadám gynekologičku - ženu ideálne v Ružinove alebo okolitých častiach. Som cca 6tt. Nemáte nejaké odporučenia? Chcela som ísť do Obgyn ale tam kvôli kapacite vraj neberú. Ako je to inak s gynekológom podľa bydliska ? Viem si zistiť niekde pod akého spadám? Zatiaľ som chodila ku gynekologicke v TN kde som pred tým bývalá, ale počas tehotenstva neskôr to už nepokladám za dobrý nápad.

jahvoodka
28. júl 2023

@nattholla Na Trnavskej ceste je Gynsana, tam urcite beru nove pacientky. A k druhej otázke staci dat do google napríklad lekar podľa obvodu..

haluze
28. júl 2023

@nattholla viem poradiť iba ako zistis spádoveho https://www.e-vuc.sk/bsk/zdravotnictvo/kto-je-m...

Inak veľa gynekológov berie pacientky, ktoré nie sú tehotné lebo nestíhajú. Tak veľa šťastia pri hľadaní

nikola12345678
30. júl 2023

@nattholla ahojky, ja chodim do probiosu ku mudr Zagyiovej, tiez som tehotna a je fajn, vsetko ochotne vysvetli, vytlaci foto, dava mi ich aj na USB, sestricky fajn
Myslim ze aj beru nove pacientky, ja som sa tiez prehodila len nedavno ku nej

katemiss90
11. sep 2023

@nattholla Odporúčam MUDr. Borošovú (klinika Gynaex, Záhradnícka 36). Pracuje tam viacero gynekologičiek (Valúchová, Habánová), takže si môžeš vybrať 👍. Pokiaľ viem, tak všetky berú nové pacientky.