Gynekologička MUDr. Petra Straková

25. sep 2023

dobry den,
prosim máte skusenosti s touto pani gynekologickou v BA? nasla som na nu iba jednu recenziu, potrebujem dobru odbornicku a zaroven mileho cloveka, nemam z minulosti dobre skusenosti.
vdaka.

maca206185
25. sep 2023

Dobrý deň. Ja ku nej chodím. Má veľmi dobrú a milú sestričku. Ona je tak isto milá. Keď máte nejaký problém vyrieši ,poradí. Ja som teraz tehotná a som s ňou veľmi spokojná. Má veľmi dobrý prístup ku pacientkam. Chodím ku nej často lebo aj predtým som mala nejaký problém a nezanedbala nikdy nič .

anavixy
25. sep 2023

“gynegology” na instagrame ak ta zaujima aj nieco zo sukromia 😀 ale teda posobi velmi milo a doveryhodne na mna

autor
25. sep 2023

@maca206185 dakujem a s platenim je tam ako? iba ten vstupny poplatok, potom za bezne vystrenia uz neplatis? teraz myslim mimo tehotenstva.

autor
25. sep 2023

@anavixy uz som ju poziadala o priatelstvo 😀

maca206185
25. sep 2023

Ja som platila len ten vstupný poplatok . Za vyšetrenia som neplatila a ani neplatím.
Aj cytologia čo sa robí každý rok tak sa ma spýtala ci chcem klasickú alebo tú platenú a mohla som si vybrať.

janicast
26. sep 2023

Chodím ku nej,som na 100%spokojná

lulu2014
26. sep 2023

Kamoska k nej chodi uz dlhsie a je zatial maxi spokojna. 😃 chvali ako Dr tak aj sestricku.
Ja tam chcem prejst tiez ale sestricka v tom telefone 🫣 dufam ze to bol vynimocny den iba 🙃

pelian
27. sep 2023

Ja chodim v Bratislave k MUDr. Millymu. Vyhovuje maximalne, nebol s nim doteraz problem, vsetky vysetrenia boli ok, dokonca mi dal navrh na lepsiu antikoncepciu, nakolko ta predchadzajuca mi absolutne nevyhovovala a byvala gynekologicka s tym nic nerobila, aj ked som jej povedala, ze mi nerobi dobre. Za mna velmi dobry doktor.

autor
27. sep 2023

@pelian k tomu som davno chvilu chodila, to za mna NIE, doslova som od neho utiekla. A to je kamarátov bratranec.