Gynekológ v Bratislave, ktorý berie nových pacientov

aaatimejka
9. apr 2021

Ahojte, prosím vedeli by ste mi poradiť dobrú gynekologičku/dobreho gynekologa čo momentálne berie nových pacientov v Bratislave? Bývam v Bratislave (v Ružinove) , gynekologa mám v Košiciach , a teraz že mám pozitívný test chcela by som chodiť do Bratislavy.
Ďakujem krásne 🙂

petamich
9. apr 2021

ja mam lekara v Ruzinove pri Retre Mudr. Zacok a som s nim spokojna 🙂 nie je velmi na small talky ale riesi co treba a ako treba (mali sme nejake problemy) a sestricka je tiez velmi mila

kliatana
9. apr 2021

@aaatimejka napisala som ti do internej posty 🙂

kendova_anna
9. apr 2021

@aaatimejka ahoj, ako pozeram, tak este nikto ti tu neporadil doktora Millyho. Berie nove pacientky a navyse je to dobry doktor, aj ked menej zhovorcivy. No riesi vsetko, co treba a to je hlavne!

lusi36
9. apr 2021

@aaatimejka Lucia Blaškova

aaatimejka
autor
9. apr 2021

@kendova_anna prosím nevieš že či akceptuje to aby otecko bol prítomný pri sono (od začiatku,) ?

lusi36
9. apr 2021

@aaatimejka to neviem treba sa informovať mailom

kendova_anna
15. apr 2021

@aaatimejka tak to ti veru neviem povedat, to si budes musiet zistit priamo u neho. Ale maloktory doktor to akceptuje, skor uz potom ked je dietatko vacsie tak moze ist aj manzel dovnutra. Ale vyskusaj sa spytat, za to nedas nic.

aaatimejka
autor
15. apr 2021

baby neviem sa tam dovolať ☹ , na stránke nemajú uvedený e-mail , tak to pravdepodobne ani nemajú :-/

kendova_anna
6. máj 2021

@aaatimejka pozerala som aj ja a e-mailovu stranku doktor Milly nema uvedenu na stranke ale skus k nim behnut a spytat sa osobne, tak je to najlepsie riesit, najviac aj vybavis.

lenickalienicka
21. apr 2022

Skus novu doktorku Petru Strakovu na Vajnorskej pri Poluse. Je perfektna 🙂