Gynekolog v bratislave

iva_na11
6. mar 2023

Ahojte, vie mi niekto poradit dobru gynekologiu v bratislave, kde neuplatnuju vyhrady svedomia a je mozne tam riesit antikoncepciu, upt a podobne. A takych, co aj beru nove pacientky? Dakujem krasne.

babina_33
6. mar 2023

Ja mam skvelu skusenost s panom dr. Millym. Konecne som sa stretla s takym pristupom, ktory mi vyhovuje, este sa nestalo ani raz, ze by mi s nejakym problemom nevedel pomoct. Dlho som vlastne hladala niekoho, kto by mi vyhovoval po vsetkych strankach, aj co sa vzdialenosti tyka, tak som rada, ze uz to mam vyriesene, lebo nie je bohvieco, ked sa ti vlastny gynekolog nepozdava :D Roky som chodila k jednej, ktora sa k pacientom absolutne nevedela spravat.

luccija
6. mar 2023

@iva_na11 ja chodim ku Kotekovi Vajnory som spokojna aj operuje a tak...len tam je 60 ci 40 eur poplatok niekomu to moze vadit
@babina_33 musela som od neho odist ma vela pacientok a malo casu, ale inak som bola spokojna len on mi pride, ze vsetko je super, pokym nie je problem

queen_mary
6. mar 2023

Gynsana mudr gabor, gynaex mudr diveky

babina_33
6. mar 2023

@luccija Za mna teda musim povedat, ze vsetko slo zakazdym ako po masle. Aj co sa vysetreni tyka. Uz viackrat mi pomohol, takze nemozem povedat nic zle. Ono to mas tak, kazdemu moze vyhovovat nieco ine :D

kris_tin257
6. mar 2023

Gynaex - doktor Diveky 👍 veľmi ľudský príjemný lekár

iva_na11
autor
6. mar 2023

@luccija dakujem a ten poplatok je taky ze potom preventivku a stery nedoplacas ci hradis vsetko aj tak? Lebo nestretla som sa este s touto formou. Vdaka

luccija
6. mar 2023

@iva_na11 on má pre pacientky z Vajnor grátis len iný obvod platí.Preventivka a všetko zadarmo ešte som nič neplatila.Len si pozri stránku myslím, že pacientky zo všeobecnou poisťovňou od februára?neberie nepodpísal zmluvu

luccija
6. mar 2023

@iva_na11 teraz pozerám, že ten oznam dal preč tak asi sa s poisťovňou dohodol, alebo som to len
a rýchlo pozerala zavolaj sestričke sú ochotne

iva_na11
autor
6. mar 2023

@luccija super vdaka, skusim sa im ozvat a pozistovat🙂