Gynekológ MUDr. Branislav Dlugoš - končí v Axam

dzanky
28. nov 2023

Ahoj,
Gynekológ MUDr. Branislav Dlugoš - končí v Axam. Kedy bude nahradený novým lekárom? Kde bude mať novú ambulanciu? Ako riešite poradne alebo iné plánované vyšetrenia počas decembra? Aj vám bolo povedané, že si musíte nájsť nového lekára, alebo čakať?
Ďakujem

nikam
28. nov 2023

Och, ved na webe ma, ze prijíma nove pacientky. Odporucali Ti najst si noveho lekara?

dzanky
autor
29. nov 2023

@nikam ano

andulka244
7. dec 2023

Dobrý deň, áno pán doktor vo firme Axam dal výpoveď, ale čoskoro sa môžete vidieť na novej adrese 🙂

andulka244
3. jan 2024

Dobrý deň, vážené dámy, dovoľujem si Vás informovať , že pán doktor MUDr. Branislav Dlugoš začína ambulovať od 8.1.2024 v zdravotnom stredisku na Bebravskej 34 v Bratislave.
Tešíme sa na Vás 🙂

krkavcia_mater
3. jan 2024

@andulka244 :( och, ďaleko je od ruky

mimice
6. feb 2024

@andulka244 och škoda že tak ďaleko ale rada by som zmenila. Neviete či prijímajú nové pacientky? Pán doktor Dlugoš mi vyhovoval 🙂

andulka244
10. feb 2024

@mimice áno prijímajú a nie sú tam tak vysoké poplatky

luciabajka
13. feb 2024

Ahojte, ja som k nemu chodila, popravde som spokojna nebola uz som chcela hladat noveho ale bola som tam nedavno, je tam nova pani doktorka a bola som ovela viac spokojna. Pan doktor pri preventivke nikdy nic sam od seba nepovedal. Ze sa nedari otehotniet odpoved bola cysta - kvoli tomu a prenho uzavrete. Pripadne veta chodte sa objednat na operaciu. Ziadne info pridte na kontrolu zacneme sledovat. Nic a tak som sa dostala az do CAR kde som sa vsetko dozvedela. Tieto informacie mi sama od seba aj pani doktorka hovorila, bez toho aby som sa ja nieco pytala. Takze zamna pozitivna zmena, verim, ze to tak ostane.

wilddisny
Autor odpoveď zmazal
Zobraz