Gynekológ Doc.MUDr. Igor Rusnák CSc.

lucia0211
15. jan 2022

Ahojte máte niekto skúsenosti s gynekológom doktorom docentom Rusňákom? Ďakujem za odpoveď ☺️

aleshka_supermama
15. jan 2022

@lucia0211 2x to bol môj pôrodnik. Bola som spokojná

horalka1986
15. jan 2022

Mne skoro zabil dieta, takze nie a nie. Mam na jeho zle riozhodnutie tazke srdce. Nasledky ma dcera dodnes. Ze spravil chybu, mi dali za pravdu vsetci lekari.

myshela
15. jan 2022

Za mňa tiež nie. V 35tt mi praskla doma plodová voda, išli sme na pohotovosť a na gynekológiu mal práve on službu, bola sobota, povedal že bude sa čakať..mala som streptokoka, dali mi atb do žily, v nedeľu stále nič...povedal že budeme čakať, voda stále odteká. V pondelok prišiel nový dr do služby a vyvolal mi pôrod. Porodila som po 56h od prasknutia vody. Syn mal preto zápal pľúc. Skončil na jiske.

basska_b
15. jan 2022

To je prednosta Kramárov? Mne sa zas nepáčilo, že susedu kamarátky natlačil do sekcie. Čisto kvôli odhadu váhy. Pritom ona je veľká baba, zvládla by to asi. Aj teraz pred mesiacom som bola na kramároch a sestričky tam hovorili, že majú dnes veľa sekcií, že dve baby predosta prijal, že nechápu jeho dôvod na sekciu. Akože aj môj gynekológ robí pre kramáre a tlačil ma do sekcie kvôli váhovemu odhadu, ale som mala svoju hlavu a odišla som rodiť do inej pôrodnice

horalka1986
15. jan 2022

@basska_b ja mam opacny pripad. Vaha 3x skontrolovana cez 4,5 kila plus hrozilo prasknutie cisty v hlavicke a 2 vyvojove vady a nechal ma rodit prirodzene. Aj po hadke s pediatrickou.

jenisjenis
15. jan 2022

@lucia0211 ja som ho mala dohovoreneho prave preto ze je odborník ale ja som ho aj chcela.U mna to bolo tak ze odrodil vsetky moje kamky..a aj op.zname..Tak preto dom jeho chcela..Cely cas pekne so mnou komunikoval dal mi pracovny mobil ..ked mi nieco bolo napisla som sms a hned sa mi ozval.Ja nemozem povedat nic zle.Za mna bol super a som vdačna ze som ho mala 🙏

slavka034
16. jan 2022

@lucia0211 ja ho tiež neodporúčam..Maximalne neempaticky človek, to že je odborník sa mu neberie, ale prístup 0 bodov

gubka71
26. jan 2022

@lucia0211 mne odrodil obe deti ..obe sekciou ale u mna to bolo dane vekom a predchadzajucou operaciou...za mna s nim osobne velka spokojnost,druhe dieta malo po porode tazkosti,za ktore on nemohol...ja som lezala na Kramaroch a dcerka vedla v detskej nemocnici..stacilo mu napisat sms a nemal problem mi pozistovat a prist mi osobne povedat,ze co je s malou .

petka125
13. máj 2022

Prosím Vás a robí aj doc. Rusnák poradňu? že sa dá k nemu chodiť od toho 36 tt? ak by som sa rozhodla si ho zazmluvniť? alebo ako to funguje?