Gynekológ bez poplatkov - Bratislava

rozovykon
28. máj 2021

Milé dámy, hľadám si gynekológa v BA, ktorý má zmluvy so zdravotnými poisťovňami, bez ďalších poplatkov a príplatkov. Ostala som nemilo prekvapená, že nájsť takého lekára je priam nemožné. Všade požadujú ročný poplatok v rozsahu od 70 do 130 eur ročne, prípadne nemajú vôbec uzatvorené zmluvy so ZP a všetko si pacient hradí z vlastného vrecka. Dá sa vôbec taký nájsť, či je to čistá utópia? Budem rada za Vaše postrehy a skúsenosti.

petamich
28. máj 2021

isto sa da najst ale aj napriek tomu by som si skontrolovala cennik 🙂 castokrat sice neplatis rocny poplatok ale potom platis za objednanie, orazenie priepustky a v tehotenstve za kazdu fotku zo sona, na testy ta posle inam a pod. -> treba sa na to pozriet aj z tohto pohladu a drzim paste, ja zrovna mam toho s rocnym poplatkom 😃 takze konkretne meno zial pre teba nemam

pribinak
28. máj 2021

Mizno nájdeš, ale ten ročný poplatok má svoje výhody, je to vlastne balík služieb a mizes si pozriet čo všetko je v tom zahrnuté

Ja radšej zaplatím napr 100 EUR ako keby som mala si napr na veľké sono hľadať iného doktora, alebo aby som na testy na glukózy sedela pol dňa v nemocnici, alebo aby som na predposledné vyšetrenia sedela zas pol dňa v nemocnici, platila si termíny, ....

Treba hľadať aj podľa referencii, ok, budeš mat doktora bez poplatku, ale čo jeho kvalita?

kikus7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika0825
28. máj 2021

@rozovykon mudr. Vargová v ružinovskej poliklinike je ozajstná odborníčka super gynekologička a neplatila som u nej nič. Iba za založenie karty a jedine za rozšírenú cytológiu. Ale inak žiadny poplatok. Čiže odporúčam

elevated
27. jún 2021

Ahoj, som v Gynesa - Poliklinika Tehelne p. Platila som 50e ako registracny poplatok. Pani dr. je velmi stroha ale mne to vyhovuje. Odporucila by som ju.