Gymnázium Jura Hronca (Novohradská)

linlin8
11. jan 2023

Caute chcela som sa spýtať ak sa tu náhodou nachádzajú nejaký žiaci gymnázia Jura Hronca (4 ročného) túto otázku. Koľko ste získali bodov na príjmaciom konaní? Lebo som si pozerala body a teraz je možné získať max 95 bodov. Tiež som si počítala body koľko by som tak približne mohla dostať. Asi 80 možno 81-82 ak sa pošťastí. Je možné sa s týmto počtom bodov tam dostať alebo všetci čo sa tam môžu dostať súťažia doslova o body? Budem šťastná za odpoveď lebo sa bojím podať prihlášku na školu kde nie je šanca sa pre mňa dostať. Ďakujem vopred za odpovede

liz_lemon
11. jan 2023

s tymto pravopisom sa hlas inde

linlin8
autor
11. jan 2023

Tak prepáčte je večer a žijem na 3 hodinovom spánku Ak vážne nemáte radu vidím písanie vášho komentára za zbytočné.
@liz_lemon

liz_lemon
11. jan 2023

@linlin8 tak chod spat

luccija
11. jan 2023

@linlin8 súťaži sa o každy bod.Plus k dobru sú body za olympiády.Ako už môžeš vedieť ako napíšeš monitor a prijímačky?
Je to jedno z top gymnázií, ak nemáš samé jednotky a každý rok olympiády zamerala by som sa iné gymnázium kde sa nehlási tak veľa žiakov.
Zrátajú sa body za prospech, monitor, prijímačky, olympiády.Niektori žiaci nemusia napísať dobre prijímačky, ale zachráni ich monitor, či vaše prospech z vysvedceni
Čím Ťa zaujalo to gymnázium?

linlin8
autor
11. jan 2023

@luccija
Neviem ako napíšem monitor. Snažím sa byť optimistická. Takže samozrejme, že neviem ako to dopadne ale by ma zaujímalo ak by som napísala monitor dobre či je tam šanca sa dostať. S tými známkami to nie je až taký problém kôli tomu, že teraz neberú vysvedčenia. Mávam jednotky len tá nemčina dopadá na tú dvojku a tiež geografia (a to aj tak len preto, že dáva veľmi "špecifické testy" a nevyzerá to, že niekomu plánuje dať dobrú známku 😅). A tiež teraz sa rátajú iba olympiády z tohto roku. Ale teraz pôjdem na okresné matematické kolo a tiež robím korešpondenčný seminár z matematiky. Tak dúfam, že to dobre dopadne. Gymnázium ma zaujalo aké je dobré a ako dobré učí. Ja sa totiž chcem zapojiť neskôr do IB programu ktorý je iba na tejto škole na Slovensku ak sa nemýlim. Lebo chcem pokračovať na zahraničnej univerzite (je to môj veľký sen) Takže by som skôr povedala že má skôr láka ako mi môže pomôcť v budúcnosti a nie ako samotná škola.

linlin8
autor
11. jan 2023

@liz_lemon
Nepatrím medzi ľudí ktorí sa radi hádajú. Ale ak smiem vedieť prečo taká negativita? Urazila som Vás mojím komentárom? Alebo z nejakého neznámeho dôvodu som Vás nahnevala? Som naozaj prekvapená, že viete aké vlohy alebo predpoklady má niekto len preto, že vidíte, že nenapísal všetko na 100% gramaticky správne na mobile. Pretože ako všetci dobre vieme na tom ako píšete na mobile nezáleží. Poznám ľudí ktorí sú na vysokej intelektuálnej a emocionálnej úrovni a píšu na internet ako 5 ročné deti. Takže sa snažím len prísť na to prečo ste si vybrali kaziť niekomu nádeje lebo napísal niečo zle. Myslím tým, že ak nemáte na môj komentár názor alebo ste len nahnevaná, že som nepoužila všetky diakritické znamienka, čiarky atď tak je to lepšie si to asi nechať pre seba. Myslím, že ak by ste ma chceli poopraviť spravili by ste to omnoho jemnejším spôsobom. Tiež prečo dospelý človek útočí na dieťa len preto, že sa pýta na otázku ktoré je zvedavé na otázku o veci ktorá rozhoduje o jeho budúcnosti. Ak som Vás niečim nahnevala v prvom komentári tak sa ospravedlňujem ale nemyslím si, že tam niečo také bolo.

ladygaga35
11. jan 2023

@linlin8 neporadím,ale držím ti palce,nech sa ti splní sen...môj syn takisto vyberá strednu, držím vám palce

lasoli
12. jan 2023

@linlin8 tsk skus si dat,nepytaj sa,priprav sa a uvidis.Dopredu sa neodtadzuj,ale mysli ze to urobis.A ked nie,nevadi aj z inych skol sa mozes dostat na zajranicne studia.Len to treba drinu a disciolinu.A zda sa ze si sikovna,nieco moze vyjst aj na 2-3x

matenka
12. jan 2023

Moja dcera robila skusky na 8 rocne na Hronca pred 2 rokmi a bola 15, nakoniec si vybrala inu skolu, nemala ziadnu specialnu pripravu, znamky na vysvedceni spravia velmi malo bodov, podstatne je ako spravis skusky, seminar je taka povinna jazda, urcite mas velku sancu ak ti ide matematika

olimuc
12. jan 2023

Drzim Ti palce, aby si sa tam dostala, ked potom tuzis. Ja som na GJH isla len kvoli tomu, ze to bolo blizko domu. (IB ma nelakalo, mali sme fantasticku NJ, co mi otvorilo vela dveri mimo SVK) ja som z tej skoly az taka nadsena nebola a programovanie som nenavidela (karma ma dobehla teraz v pozitivnom zmysle) ked to nevyjde skus bilingvalne gym. Poznam ludi, co z Bilikovej isli do DE alebo CN (to nema sice s gymplom nic, ale zvyk mysliet v inom jazyku pomohol)

luccija
12. jan 2023

@linlin8 super, veď si stiahni predchádzajúce testy a pripravuj sa.To, že neberu výsledky z vysvedčení som nevedela neviem či to je novinka sledovala som to minulý rok Dcéra sa hlásila na toto gymnázium, ale ona spravila slabo matematiku je to jej slabina.Ak máš rada matematiku máš veľkú vyhodu

mici111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz