Gelové nechty Bratislava

chg
21. mar 2023

Ahojte , vedeli by ste mi odporučiť kam na pekné gelové nechty niekde v Bratislave? Najlepšie by bolo keby to bolo tak okolo 20€. 🙂

sissy27
21. mar 2023

ufff tak to netuším, či niekto robí v BA za 20€ a ešte aj pekné... za tú cenu asi len aziatky v nákupných centrách alebo nejaké kočky, čo sa učia, ale tam je ale otázna tá druhá časť tvojej požiadavky.

melanta
21. mar 2023

Pekné gélové nechty v BA odporučiť viem, ale cena výrazne vyššia. Pekné a kvalitné a do 20 € a v BA sa vylučuje. Za túto sumu asi len tie čínske či vietnamské salóny, pre mňa to ale je priestor, kde neverím hygiene a kvalite materiálu.

luccija
21. mar 2023

@sissy27 už ani tie nerobia za takú sumu

kris_tin257
21. mar 2023

Za tú cenu nikde, pohybuje sa to od 30€ vyššie

domiklik
21. mar 2023

@chg 20 eur za gelove nechty som platila v roku 2009... A nie v BA

svetlonos
21. mar 2023

@chg
ty si normalne srandistka 🙂 Tolko som platila vietnamkam pred 11 rokmi v Cechach, v takom mini mestecku. Boli cistotne a nechty krasne, ale od vtedy sa toho pomenilo. A v BA by na ani nenapadlo za taku cenu ist. To nebude fungovat, minimalnecta poziadavka - pekne. Ale prajem ti aby si nasla vyhovujuci dizajnerku, nech ma kvalitny material pracu aj cistotu 🙂

chg
autor
22. mar 2023

Ešte by bolo super keby začnete citat s porozumením že OKOLO 20€ nie 19,99€

slavka034
24. mar 2023

@chg vcera som cakala na Racku na bus ,je tam salón, jasnacka ,ze vietnamsky a bum akcia za 15 ,s trblietkami ,ombre za 20 😁