Gastroentrológ pre deti

niky_55
9. feb 2024

Ahojte , aký dobrý gastroentrolog pre deti je v rámci Bratislavského kraja dobrý ? Na Kramare sa snažím dovolať už dlhšie ale nič.. ak nič dnes nezoženieme tak v pondelok pôjdeme osobne. Máme aj výmenný lístok takže niekoho takého kde platiť nebudeme. Ďakujem

basulaak
9. feb 2024

@niky_55 vraj antolska mudr Kremenova. Ale vzdala som to nevedela som sa nikdy dovolat. V procare za 60€ som maleho objednala.

freeja
9. feb 2024

@niky_55 kramare, antolska zdarma, bezrucova, procare za poplatok. Nic ine

niky_55
autor
9. feb 2024

@basulaak ale ako si môžu pýtať peniaze ? Sak to by malo byt zdarma.. nemajú zmluvu s poisťovňami ?

nikha2809
9. feb 2024

@niky_55 no môžu si pýtať peniaze.Najst detského gastroenterológa v dnešnej dobe je zázrak, ty máš aspoň to šťastie, že ich máte na výber viac.Jansom obvolala celé sk a všade má odbili, že máme ísť tam kde patríme podľa obvodu.U nás v okrese je jeden, dovolať sa tam nedalo, keď som sa odvolala dali termín o pol roka.A to dcéra hnackovala mesiac, potom nás hospitalizovali

niky_55
autor
14. feb 2024

@basulaak my sme boli na Kramároch osobne, telefonicky neodporúčam. Dostali sme termín o 2 týždne .. a v ten deň keď sme sa boli objednať aj zobrala krv rovno