Gastroenterológia s anestézou

niqusqa2010
20. okt 2023

Dobrý deň viete mi poradiť kde vykonávajú gastro vyšetrenia v úplnej narkóze? Ideálne Petržalka ak nie tak v rámci BA. Ďakujem

tana85
20. okt 2023

myslis kolonoskopiu?napr. starom meste na Mytnej. ale gastroskopiu neviem ci robi niekto v narkoze, to asi ani nie

niqusqa2010
autor
20. okt 2023

@tana85 no ja som zazila gastroskopiu zaziva ale povedala som ze nikdy viac aj ked pristup bol špičkový a teraz mi hrozi aj gastroskopia aj kolono tak zisťujem...

tetapechta
20. okt 2023

@niqusqa2010 Gastroskopiu v narkóze robí "Medante " na Galvaniho 19, MUdr. Repáková, ale platí sa za to dosť vysoká čiastka.

kacena4
20. okt 2023

@niqusqa2010 v pk na poliklinike ti spravia aj gastroskopiu pod narkozov bez problemov

ada12345
20. okt 2023

Mne oboje robili v analgosedacii na Bezrucovej. Obe vysetrenia som prespala, takze ziadnu traumu nemam a ani po vysetreniach ziaden problem. Nemusis byt v uplnej narkoze, analgosedacia staci.

niqusqa2010
autor
21. okt 2023

@ada12345 no ja z toho uprimne mam paniku lebo uz som gastro absolvovala. Dalo sa to zvladnut ale uz som povedala ze za ziva nechcem do toho ist bolo to najdlhsich 5 minut zivota. Ja trpim aj na úzkosti cize ja mam uz paniku aj pred samotnym vysetrenim... Cize lepsie mi je fakt absolvovat to ked o tom nebudem vediet a ak budem musieť absolvovat oboje naraz tak uz úplne....

ada12345
21. okt 2023

@niqusqa2010 No vsak ja rozumiem. Pisem ti, ze na Bezrucovej si zaplatis analgosedaciu a prespis to cele. Nemusis ist do kompletnej narkozy s predop. vysetreniami a pod. Ja som to takto u nich absolvovala - aj kolono naj gastro, obe, ale kazde vysetrenie samostatne. Odporucam prof. Hlavateho, ma za sebou 15tis. kolonoskopii, uplne bezproblemov vsetko prebehlo. Najvacsi problem u mna bolo najst zilu, kde by mi mohli pichnut kanylu.

lizatko1009
21. okt 2023

Robia gastro v narkóze a poviem uz nikdy by som si ju nedala a nezaplatila 100-150€ 4 min sa dá prežiť nie je to nič hrozné, dá sa na niektorej klinike napriklad kde chodím ja, priplatiť za tenkú hadicu a za zvyšné, ktoré neminiem na 4 min narkozu si kúpim kabelku. Fakt nemáš sa čoho báť

lizatko1009
21. okt 2023

A dokonca robia aj cez nos