Futbal pre 14-ročné dievča

23. apr 2024

Ahojte mám 14rokov a chcela by som hrávať futbal. Som z bratislav neviete náhodou a nejakom dievčenskom klube? A či sa to vôbec ešte oplatí s tým začínať?

madla60
23. apr 2024

Slovan má aj dievčenské družstvo, aj na Trnávke pri kostole Don Bosco - ale neviem presne ako sa to volá, tam je veľká základňa futbalistov, ale či tam je aj dievčenské, to neviem, za opýtanie nič nedáš.

markusrasford
23. apr 2024

Určite sa oplatí na stránke futbalnet.sk si pozri sutaze a existuje súťaž 2.liga - W15 je tam 9 mužstiev a niekoľko z Bratislavy

bennn
23. apr 2024

Viem že pred pár rokmi mala Vrakuňa dievčenské mužstvo. Ale potom sa asi rozpadlo. Ale možno majú opäť, človek nikdy nevie.

babulkaa
24. apr 2024

ahoj dievcenske timi ma : FC Petrzalka, Slovan, NSK , Inter, SDM Domino, vsetko mas v Bratislave. Ale budes to mat velmi tazke ak si doteraz futbal nehravala, vsetko su to timi ktore su rozbehnute uz sutazne a v podstate robia vyber do svojho klubu.

babulkaa
24. apr 2024

ak si nahodou z Petrzalky tak FC Petrzalka robi 1.5. Engerau den, odporucam tam ist , budu tam trenerky dievcat mozes sa s nimi porozpravat.

majkabambulik
24. apr 2024

odporucam tiez na Trnávke pri kostole Don Bosco SDM Domino su uzasni a perfektne vybavenie

zuzanaam
24. apr 2024

@markusrasford @benn že dievčenské mužstvo 😀. Aj to po sebe čítate?

markusrasford
24. apr 2024

@zuzanaam nie necitame. Radíme. Nemudrujeme. Ci mužstvo alebo družstvo alebo to mne je jedno. Dievča chce hrať futbal a ci to bude v mužstve alebo v družstve je asi jedno.

madla60
24. apr 2024