Fixný keramický strojček - Bratislava

kissymissy
9. feb 2024

Viete mi prosim odporucit kliniku kde mali Vase deti fixny strojcek? A boli ste spokojny. Dakujem

kopytko17
7. máj 2024

@kissymissy ahoj. kde ste nakoniec sli?

kissymissy
autor
8. máj 2024

@kopytko17 boli sme u dianiskovej na konzultacii aj u dr.thurza v sangre azul. Moje rozhodnutie by bol trhurzo ale nejdeme tam.konzultacia 60e a k celkovej cene by sme sa dostali az potom co by sme si fali urobit rtg za 100 a jeho niaka detailny rozbor za 500e a tam by povedal presnu sumu to ma dost nasral. Ze mozno od 2500 do 6500. Cize pojdeme dianiskovej

kopytko17
8. máj 2024

@kissymissy a dianiskova vam dala uz kalkulaciu?
My k nej chodime uz dlho a chcem odtial odist.

kissymissy
autor
8. máj 2024

@kopytko17 dala hned 3000 invisalgin tern a 340 vstupne vysetrenia scany a tak. Vazne nejste s nou spokojna?

kopytko17
8. máj 2024

@kissymissy tak to je asi bezkonkurencna cena na Ba. Nemate o com. Mne tam chyba osobny pristup. stretnutie s dr raz za rok asi na 2-3 minuty. Naposledy ziadna komunikacia. Po konzultacii s inym celustnym zacinam pochybovat.

kissymissy
autor
8. máj 2024

@kopytko17 a mate invisalgin?na kontroly sa nechodi ku nej? My sme s niu mali konzultaciu v interklinik a ze potom mame dojst do auparku. Este sme boli oproti eurovei u jednej no ta konzultacia bola uplne o nicom a cena 4400cca

kissymissy
autor
8. máj 2024

@kopytko17 a kam by ste chceli ist?

kissymissy
autor
8. máj 2024

@kopytko17 u Pitekovej sme boli no nic moc podla mna