Filiálna terapia pre 3-ročné dieťa

13. nov 2023

Ahojte, odporucte prosim filialnu terapiu v Ba pre 3-ročne dieťa. Rodinná psychológia -Zemandlovci viem že sú dobrí, ale neberú nových klientov žiaľ. Ostatne čo som našla tak v viac menej bez recenzií/skúsenosti. Dakujem ❤️

zuzkamamka
13. nov 2023

Máme skúsenosť s pani Vierou Hojnošovou, boli sme spokojní, navštevovali sme ju s vtedy 5ročným synom kvôli elektívnemu mutizmu. Bola veľmi príjemná, pre viac otázok sa kľudne pýtaj. 🙂

pribinak
13. nov 2023

Skús Alma centrum. Majú pekne výsledky s deťmi

autor
13. nov 2023

@zuzkamamka dakujem, toto mi aj lokalitou celkom vyhovuje. Prosim ta, na terapii si bola spolu so synom, alebo tam bol sám? Nevies či aj ostatne terapeutky sú tam dobre? Ak by sa k Hojnosovej už nedalo, alebo mala dlhu čakačku. Dakujem

zuzkamamka
13. nov 2023

Pred herňou/miestnosťou sme sa rozlúčili a dovnútra išiel sám. Ja som zostala čakať na chodbe, nazvime to čakáreň. Iné terapeutky nepoznám, v tom neviem poradiť.

autor
13. nov 2023

@zuzkamamka akym sposobom vam potom zdelila, čo zistila počas terapie? Mávali ste stretnutia aj bez syna, alebo bezprostredne po terapii vam podala nejaký report?

zuzkamamka
13. nov 2023

V tom čase bol rozšírený covid a boli špeci opatrenia, takže sme mali pred terapiou call cez Teams, kde sme si povedali, aký je problém a čo chceme riešiť a potom na konci takisto bez neho len rozhovor online (neviem si spomenúť po koľkých mesiacoch sa také zhrnutie urobilo, možno po štvrťroku). Po každom stretnutí bezprostredne mi povedala pred ním veľmi v krátkosti nejaký komentár, vždy niečo pochvalné na neho, také priateľské zakončenie stretnutia. Bývalo to raz za týždeň.

autor
14. nov 2023

@zuzkamamka dakujem veľmi pekne za info

autor
15. nov 2023

@zuzkamamka prosim ta nemáš na nich tel. kontakt? Na stránke uvedeny nemajú, písala som predvcerom mail, ale nepodpísali, čo je mi divne, keďže dnes na maily každý odpovedá do pár hodín..

zuzkamamka
15. nov 2023

Mám na tú našu pani terapeutku, ale prosím ťa cez súkromnú správu, lebo to číslo nie je uvedené na internete.

autor
15. nov 2023

@zuzkamamka ok jasne, píšem