Feminatal Petržalka (Strečnianska) - MUDr. Karkalík

kirsten_45
21. okt 2021

Žienky chodí niektorá z vás do Feminatal ambulancie na Strečnianskej? Plánujem tam prestúpiť a chcela by som vedieť, ako ste spokojné s pánom doktorom Karkalíkom a tiež aké su tam poplatky? Na stránke píšu, že za každé vyšetrenie je poplatok za materiál 5 eur, LBC cytologia 35 eur atď. Platí sa prosím aj za objednanie? Čaká sa dlho v čakárni? Koľko tam zvyknete nechať za vyšetrenie? Budem rada za taký celkový názor a či ste spokojné. Ďakujem 🙂

denden77
21. okt 2021

@kirsten_45 mna prebral po povodnom p. Dr.. ake bolo moje prekvapenie, ked mi v jeho ambulancii odmietli predpisat antiku.. cize.. ciaoo.. 🤷‍♀️😁

kirsten_45
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kirsten_45
autor
21. okt 2021

@denden77 Ano viem, ze nepredpisuju antikoncepciu, to mi nevadi. Skor ma zaujimaju poplatky a pristup lekara k pacientkam. 🙂 Vdaka

lucijalucy
21. okt 2021

@denden77 presne, ja som hľadala gynekológa, bol mi odporúčaný, ale sestrička ma vyviedla z omylu keď som medzi dverami povedala, že mám atk ako liečbu, že oni nepredpisujú. Takže som sa zbytočne prešla 🥲

denden77
21. okt 2021

@kirsten_45 mama tam chodi, spytam sa, ak dovtedy nik neda relevantne info 😊
@lucijalucy paradoxne ja som u neho bola 2 roky a nevedela som to 😂 i ked mi bolo cudne, ze ma pani Dr. na preventivke vyslovene tlacila do tehotenstva 🤔😂😂😂

kiwi3
21. okt 2021

@kirsten_45 ja tam chodim, ale v podstate len na preventivky. raz mi nieco predpisal a skor mi to uskodilo ako pomohlo. tiez tam patrim podla obvodu a platim poplatok, ktory by podla mna nemali vyberat. aspon, ze je to len 5 eur. keby som vedela kam, tak by som prestupila niekam inam

denden77
21. okt 2021

@kiwi3 tiez som chodila len na preventivky a presne tento 5€ poplatkovy zazitok mam v pamati z tych 2 navstev.. vtedy sa to volalo tusim "administrativny poplatok" (cca. rok 2017).. tiez som tam patrila podla obvodu.. pred tym som u Dr. Miliana neplatila ani cent 🤷‍♀️

kiwi3
21. okt 2021

@denden77 hej, tak o tomto je zname, ze je velmi podnikavy, rad zaraba. ma aj nejaku liniu vlastnych intim produktov. hej, milian, no... ten bol zase taky uchylak. teda aspon ku mne sa tak spraval, neviem, ci to robil vsetkym

madeline1
21. okt 2021

@kiwi3 co konkretne robil?

kiwi3
21. okt 2021

@madeline1 no vzhladom na to, ze vysetroval aj hore aj dole, nic dalsie v tomto smere robit nemusel 🙂 ale mal zvlastne komentare, ako: "este toto spravime a zapiseme 1 do indexu" alebo "pojdeme na laskonku" alebo, ze: "dnes je to tu ako na prehliadke miss". v suvislosti s jeho povolanim to bolo dost slizke

mapleol
22. okt 2021

@kirsten_45 Ja k nemu chodim. Objednava sa presne na cas. V cakarni som vzdy cakala max 5 min. Tento rok som bola na preventivke, ziadny poplatok za objednanie ani vysetrenie som neplatila ( teda za LBC som platila - ale to je na vlastnu ziadost). V tehotenstve ma platene baliky starostlivosti ale da sa aj bez nich(ale neviem porovnat, ja som si vzdy vybrala platenu verziu). Ja som s nim spokojna. Ma peknu, novu, modernu ambulanciu. Sestricka je tiez vzdy mila( az sa tam nedovolas, vzdy zavola naspat).

13072018
22. okt 2021

@kirsten_45 ja plne suhlasim s maminkou mapleol nado mnou. Chodim tam a som velmi spokojna

tana_m
22. okt 2021

@kirsten_45 Ahoj, v ambulancii sa striedaju 3 Dr.(podla toho ku komu chces ist tak ti da sestricka termin), ja som bola u dr.Totku alebo Dr.Mesinovej a s predpisanim antikoncepcie som problem nemala. Platila som len raz za LBC, bez problemov ti urobia aj zakladnu preventivku ktoru neplatis. Platila som len za folikulometriu ked som chcela otehotniet a potom balik v tehotenstve. Som tam spokojna, objednavaju vzdy na konkretny cas a len vynimocne sa mi stalo ze som musela cakat.

akijenka
22. okt 2021

@kirsten_45 Za objednanie sa neplatí. Čaká sa minimálme, ak vôbec. Na peventívke neplatím nič, mimo peventívky platím 10€ za ultrazvuk. Ambulancia je pekná, čistá, majú lepšie sono ako na niektorých oddeleniach v nemocnici. Osobne sa objednávam k doktorovi Totkovi. Ten tam ordinuje aj najčastejšie. Za mňa 1* Veľmi príjemný, citlivý doktor, vypočuje, poradí. Sestrička je tiež super, milá, kľudná, ak zrovna nemôže zdvihnúť telefón, tak zavolá späť. Na stránke majú vždy uvedenú aj prípadnú dovolenku, alebo zmenu ordinačných hodín.

kirsten_45
autor
28. okt 2021

Dakujem vsetkym za reakcie, velmi si to vazim. 🙂

andy024
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madeline1
20. jan 2022

@andy024 pozri na nete, poliklinika strecnianska