Empatický gynekológ v Bratislave

niki9928
4. apr 2022

Ahojte, hladam pokial mozno empatickeho gynekologa v oblasti BA a okolie.. uz dlhsiu dobu som vynechavala prehliadky kvoli psychickym problemom a dlho pretrvavajucemu nasilnemu vztahu a zneuzivaniu.. uz pred nejakym casom som si vsimla “vyrastky” ci male vyrazky tam dole, no neodhodlala som sa zatial s tym nikam ist, predstava vyzliekat sa pred niekym ma stale desi.. bojim sa aj toho ze ked k doktorovi pridem tak bude neprijemny, vacsina na SK nema pochopenie pre psychicke tazkosti, rovnako moja povodna gynekologicka vedela byt velmi neprijemna… mate niekto skusenosti?

klip0
4. apr 2022

Odporúčala by som ti sanatórium Koch. Chcela by si ženu alebo muža ?

lavinis
4. apr 2022

Janek, gyncetrum, ale je dost drahy a neviem ci berie nove pacientky, alebo Redecha

bublinka1426
4. apr 2022

@niki9928 dlhopolcek antolska. empatiu by mohol rozdavat.

sarain
4. apr 2022

@niki9928 V Sanatoriu Koch doktorka Mirka Zavodska. Chodim k nej roky a je velmi mila a ludska. Mne je po druhom porode pred gyn. preventivkou kadejako a ma pre to pochopenie. Pri prvej konzultacii by som jej aj vysvetlila, ze je to pre teba vysoko stresujuca situacia a ze mas za sebou traumatizujuce skusenosti.

beata_k
4. apr 2022

@bublinka1426 On ma aj niekde ambulanciu? Inak suhlasim, velmi mily a ematicky clovek.

bublinka1426
4. apr 2022

@beata_k ....viem ze pracuje v 1 zenska gynekologicka ambulancia (kazdy utorok) na antolskej....vedie to Kollar. ale utorky je Dlhop.

marcellka32
5. apr 2022

Redecha

ametia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanik_67
12. apr 2022

sem sa pripnem pre informacie 🙂 kedze riesim rovnaku situaciu 🙂 @niki aj sa ti podarilo niekoho najst alebo teda si zistit nieco blizsie ze ku komu by si isla? 🙂

niki9928
autor
13. apr 2022

@stanik_67 nakoniec som skoncila u doktorky Blaskovej v Dubravke, kvoli tomu ze mi dala najblizsi termin - skusenost u nej bola velmi fajn, prijemna, chapava, poradila kam s problemom dalej. ale zvazujem dlhodobo preniest kartu prave do Koch, uz mi to odporucilo viac ludi 🙂

erikamamo
14. apr 2022

@stanik_67 takze hladas tiez doktora? a aktualne si na tom ako? 🙂 mne napriklad kamoska poradila dr. Millyho, k nemu chodim a super, ja som mavala dlhsie problemy s roznymi vytokmi, hrozne volaco, ale uz je dobre 🙂 @niki9928 si potrebovala akutne volaco poriesit? a podarilo sa, je to uz lepsie? 🙂 lebo si pisala vyssie ze si vynechavala prehliadky a tak.

roomaa
20. apr 2022

@erikamamo inak to som mala aj ja rovnaké problémy, neviem či sa moje telo vtedy zbláznilo alebo o čo išlo, ale bolo to hrozné. A ty si vtedy mala aj nejakú liečbu alebo ako sa ti podarilo toho zbaviť? 🙂

prabinka
21. apr 2022

Nájsť empatického gynekológa, ktorý ešte aj berie nové pacientky, to by bolo super 🙂 Tie, ktorým sa to podarilo, alebo máte skúsenosť, podľa čoho ste hľadali? Ako ste prišli na to, že daný doktor ešte berie nové pacientky? 🙂

williamska1
25. apr 2022

@prabinka rozmýšľam, že podľa čoho som hľadala ja, ani neviem teraz, že či mi kamoška poradila, už to bolo dávnejšie sa priznám. ale zase aj na webe si myslím, že by si keď tak vedela nájsť zoznam a už sa len popýtať 🙂

jancazvalova
27. apr 2022

@prabinka tak ak uz najdes niekoho kto sa ti pozda treba najst cislo a zavolat a informovat sa, to je najlepsie 🙂 ale teda mne poradila jedna dobra znama a ona vedela ze moj aktualny doktor berie nove pacientky, takze to som si akoze bola v tomto smere na istom ako sa hovori 🙂

standusina
4. máj 2022

@jancazvalova a prosim ta ty chodis ku komu? 🙂 lebo tiez toto riesim, uz dlhsiu dobu veru a chcela by som mat prehlad ktori lekari este beru nove pacientky 🙂 hadam sa este niekto najde ze nemaju vsetci plno 🙂

verca888
10. máj 2022

Standusina tak to si asi len treba pozistovat, aj podla toho koho hladas, alebo teda ci uz mas niekoho vyhliadnuteho treba zistit 🙂 Ale vseobecne si myslim, ze co sa tohto tyka by nemal byt problem sa k niekomu nahlasit, ci podla coho sa obavas? 🙂

alica_matejka
16. máj 2022

@prabinka tak ak hladas noveho doktora, tak asi je najjednoduchsie si len zistit bud ze tam zavolas alebo sa stavis osobne 🙂 tiez som si to tak isla zistit, ked som mala nejake tie vybavovacky v meste tak som rovno zbehla do ambulancie a bolo, chodim k dr. Millymu a podla mna je super 🙂 teraz neviem, ci som len nezachytila ale ty hladas noveho lekara alebo si sa chcela len informovat?