Dvoj alebo trojizbový byt v Bratislave

azzura12
24. mar 2022

Ahojte,

chcem pomôcť nájsť priateľovi presvetlený byt s loggiou/balkónom, lokalita všetko okrem Devínskej a Vrakune (môže byť aj v pôvodnom stave). Neviete o niečom alebo nepredáva nejaký váš známi/rodina?

Ďakujem krásne za vaše tipy❤️

zmrzlinka2021
24. mar 2022

@azzura12 cely portal nehnutelnosti.sk je plny takychto bytov, len to treba sledovat na dennej baze, lebo sa to velmi rychlo predava

belllinka
24. mar 2022

@azzura12 aky vyznam ma hladat na koni a nie na realitnom portali?

kikushaa
24. mar 2022

@belllinka moze teoreticky natrafit na niekoho kto predava a usetri proviziu realitke (viem ze ju plati predavajuci, ale ten si to premietne do ceny samozrejme)

zmrzlinka2021
24. mar 2022

@kikushaa Mozno sa mylim, ale preco by si to predavajuci premietol do ceny, ked dnes sa byty predavaju ako teple rozky?

beata_k
24. mar 2022

@zmrzlinka2021 Ved praveze idu ako teple rozky....tak mozu nadhodit aj o cenu provizie pre RK. A aj tak sa ten byt preda

kozova87
24. mar 2022

Veď realitka si berie aj 3000€,čiže ak si predá cez bazar,inzerat...tak takto nemusí nikomu tie 3000€ dať,čo je na tom nepochopiteľné

zmrzlinka2021
24. mar 2022

@kozova87 áno, ale predavajuci si ich vypýta pre seba, čiže kupujúci to tak či tak zaplatí - stále platí, ze bytov je nedostatok a idú výslovne na dračku

matovicova
24. mar 2022

Kupovať alebo predávať byt bez realitky by som vôbec nechcela... Odkiaľ zmluva z Googlu? Budeš behať s niekým po katastri? Fakt radšej si priplatiť...

dadis
24. mar 2022

@matovicova Vies si zaplatit pravnika, vyjde to do 500eur. Kataster je online

zuzanaete
25. mar 2022

@matovicova Zial, aj niektore realitky maju zmluvy z googla. Treba si vyberat. Ja som uz kupovala byt bez realitky. Stacil dobry pravnik, co bolo rozhodne lacnejsie.