Donáška jedla domov

7. okt 2024

Dobrý deň,
čo si objednávate väčšinou domov ako donášku jedla ? myslím obed/večeru
ja mám pocit že stále to isté si objednáme kedže niektoré jedlá je lepšie jesť priamo v reštike a netuším akoby prežili donášku napriklad ramen alebo cestoviny

objednávame - pizzu, hamburger , činske - ryža s masom, rezance s masom a pod z tejto kuchye
nič iné
objednávate si aj niečo iné ? chceli by sme zmenu
dik za tip 🙂

taisu
7. okt 2024

sushi, kurací cordon bleu a KFC )

ivik4
7. okt 2024

To iste co Vy ale aj cestoviny, ostiepok , sendvice.. vela toho

petamich
7. okt 2024

Vsetko mozne 🙂 klasicke jedla ako nejake maso/sote a prilohu k tomu, vyprazany syr, grilovany syr, cinu, pizzu, burgre, cestoviny, ramen nemam rada, tak to neviem. No a este obcas McDonald, KFC, Bageterie Boulevard a tak

justxme
7. okt 2024

Tak objednávame hlavne to, čo nevieme spraviť doma, resp čo keď spravíme doma, tak to nechutí tak dobre. Čiže tiež hlavne pizza, ázijská kuchyňa - za mňa hlavne indická, tá sa v domácich podmienkach len veľmi ťažko napodobňuje, a z nejakej indickej reštaurácie to jedlo chutí výborne.

janai1
7. okt 2024

Ramen v pohode prežije donášku z akejkoľvek reštaurácie.
Cestoviny objednávam iba z Pasta Brothers a rizoto z Ružinovská chuťovka.Tieto sú overené pre mňa že cestoviny nie sú rozvarene a rizoto je skvelé aj cez donášku.

Okrem vyššie spomenutých ešte milujem bao žemle od Bao Brothers.

januska12323
7. okt 2024

Prečo by ramen alebo cestoviny neprežili donášku? Kúp na čo máte chuť oni to vedia zabaliť.

kat_
7. okt 2024

najviac asi indicku kuchynu, cinsku, pizzu, obcas burger, bowly typu Chilantro a pod.

tenerifka
7. okt 2024

Nic, lebo u nas v meste je donaska len z jednej "pizzerie", a to sa neda jest, celkovo na ostrove je toho malo.
V Madride sme uz objednavali vselico, aj cestoviny, a boli ok, aj rañajky s teplou kavou

lindous
7. okt 2024

Najčastejšie pizza/azia (čína, india, vietnam), niekedy kebab, bagetu z Boulevard a sem-tam, keď nemám so sebou obed, tak aj klasické menučko, aj s polievkou… ja práve skôr ten burger väčšinou zvážim či nebude premočený a hranolky mľandravé a mám len vybrané podniky 😅

jazula
7. okt 2024

Ramen (oni balia vývar osobitne, tým si zaleješ tuhé zložky v druhej miske a je “ako nový” 😁), kebab, mac&cheese, špecialitky zo Zeppenhouse, rôzne menučka ála domáca kuchyňa (keď potrebujem nakŕmiť aj 3r dcérku), pizza… A občas v nedeľu raňajky z Mekáča 😂.

alexanderkovacs
8. okt 2024

To vy nevarite ze kazdy tolko jedla objednava ?

libusak
8. okt 2024

Ramen sme uz objednavali a prisiel v poriadku

lienkashcj
8. okt 2024

Bývam na dedine a tu nie je čo objednávať a keby si mam platiť dopravu tak jedlo preplatim, takže ma hneď prejde chuť

autor
8. okt 2024

@lienkashcj takže komentár uplne zbytočný 😉

lakebabe
8. okt 2024

To čo si vymenovala plus aj polievky ,salaty, ramen prežije úplne v pohode a cestoviny zakaždým nie je problém. Záleží co u vás vozia

autor
8. okt 2024

@alexanderkovacs určite sa varí v každej domácnosti tak ako u nás avšak sú dni ked sme celý deň vonku alebo mimo domu na dlhšie a vtedy je donáška jedla super

petamich
8. okt 2024

@alexanderkovacs nie u nas sa napr. nevari 🙂 cez tyzden chodime na obedy s kolegami, dieta ma obed v skolke, teple vecere u nas nejdu, cez vikend sme velmi casto mimo dom alebo u starych rodicov a teda nevarime

lindous
8. okt 2024

@alexanderkovacs nie, že by si to bolo treba obhajovať, ale teda pre zaujímavosť, u nás sa zas varí takmer každý deň, ale niekedy máme proste chuť na dobrú pizzu k filmu, inokedy zas na pho, ktoré doma len tak nespravím... a občas máme takú večeru, že nezostane/nehodí sa, aby sme si zabalili na druhý deň do práce, tak objednáme tiež niečo 😅 je to možno 3x do mesiaca...

lienkashcj
9. okt 2024

Aj ten tvoj 😉