Dochádzanie Trnava - Bratislava

26. apr 2023

Dobrý deň, je tu prosím Vás niekto kto pravidelne dochádza každý pracovný deň TT-BA autom a má voľné miesto? Pripadne neviete o niekom kto hľadá spolucestujúceho? Skúšala som pozerať blablacar, facebook, ale žiaľ neúspešne. Ďakujem pekne za info.😊

kajka1512
26. apr 2023

Skús napísať na fb je stranka
Trnavský Bazár

sluchatka
26. apr 2023

Odkial presne a kam? Cas?

ddaassuullaa
26. apr 2023

Od nas dochadza mrte ludi, ale postupne prestali bravat do auta inych ludi ako od nas z prace. Problem byval miesto stretnutia ak boli rozne miesta prace, cas stretnutia kedze kazdy mal inu pracovnu dobu, vyckavanie na oneskorencov kvoli nehodam napr. Idealne je najst niekoho od vas z prace pripadne v blizkom okoli. Kolega chodieva do TT 2-3x v tyzdni a on zase hovori, ze by autom nedochadzal ani za svet. Je z BA, odparkuje auto a cestuje zasadne vlakom, hovori, ze pohodlnejsie cestovanie neexistuje

marcellka32
26. apr 2023

Nájdi si prácu v Trnave, je odušu vkuse denne toľko cestovať, viem o čom hovorím, a je jedno či autom či vlakom, dlhodobo sa to nedá, chodila som 10 rokov a už stacilo

animus
26. apr 2023

@ddaassuullaa cestovala som takto vlakom a musím povedať že za mňa nič horšie neexistuje 🙂 keď som mala poobednú a končila o siedmej večer, vlak mal ísť o pol ôsmej s meškanie dve hodiny. Pravidelne takto musel pre mňa manžel chodiť až sme napokon museli kúpiť auto lebo to sa nedalo takto fungovať. Vlaky viac meškali ako chodili načas.

ddaassuullaa
26. apr 2023

@animus ja sa neviem priklonit ani k jednej, ani k druhej strane. Len reprodukujem, co pocuvam. On ma v TT priatelku a roky takto cestuje. Jedine cez covid chodil autom a byval z tej cesty strasne nervozny. O meskani vlakov nevravel. Ale on pocas cesty cita, chodieva pravidelne v casoch rano do BA okolo siestej-pol.siedmej a do TT okolo tretej. Detto kolegovia, ak nemaju auto, dokonva az z PN dochadzaju takto

autor
2. máj 2023

@sluchatka dolná krupá/trnava - Vajnory a na 7:00mi treba byť v práci