Dobrý neurológ s rýchlym objednaním

laura5617
18. sep 2024

Ahojte,

Viete mi prosim Vas poradit nejakeho neurologa z BA co aj posle na vysetrenia (MRI) a terminy ma tak do 1 tyzdna? Kludne aj sukromneho

ninazemna
18. sep 2024

Matej Nový Strečnianska?

laura5617
autor
18. sep 2024

@ninazemna dakujem, tam som sa niekolko krat pokusala dovolat ale nikto nedvihal. Myslim ale ze na termin sa caka dlho tam

ninazemna
18. sep 2024

Neuroill Vajnory. Hippokrates Prievozská.

ninusa221
18. sep 2024

Do týždňa pochybujem…

muchotrafka298
19. sep 2024

Take terminy proste nie su, len ked niekto vypadne. Aj na poliklinike Bezrucova, co je platene, nie su terminy u neurologa do tyzdna. Skus cez Topdoktor alebo NavstevaLekara pozriet terminy.

kacena4
19. sep 2024

dobreho s tyzdnovym terminom nenajdes. chodim do neuroill vajnory bezne posiela na mri ak treba maju vlastne terminy ake cakacka je cez mesiac k dr

miruska_m1
19. sep 2024

@laura5617 dovolat sa na strecniansku je zazrak. Ja som tam nakoniec sla osobne.
A ani sa nedivim ze nestihaju dvihat. Pocas 5 min co som tam bola siel pacient k doktorovi, 2 v cakarni, 2 sli za sestrickou na infuzky ci co to, stale zvonil telefon. 2 pavienti sli von. No proste kopa ludi sa tam mele.
Termin som mala do mesiaca tusim a to bolo pred rokom. A to bol plateny. Neplateny bola cakacka o mesiac dlhsie.
Ale hovorili mi vtedy ze tusim na fedinke je este jeden a ten ma skor termin.

laura5617
autor
20. sep 2024

Dakujem, podarilo sa mi nakoniec do Agelu, snad tam budu v pohode

luccija
20. sep 2024

@laura5617 otec chodil do Agelu objednali ta
a k takému Arabovi či k Traubnerovej?Spokojnosť u obidvoch ja som veľmi spokojná s Agelom rýchle objednanie a poplatok primerany

laura5617
autor
Včera o 17:40

@luccija ja idem k mudr kosicarova, na ich stranke som ju medzi neurologmi nenasla, mozno nejaka nova. Ty tam tiez chodis na neurologiu?

ninazemna
Včera o 18:20

@laura5617 Do konca augusta pracovala 7 rokov v Euromedix na Betliarskej.

laura5617
autor
Včera o 21:38

@ninazemna Aha, dakujem. Mas s nou skusenosti? Je dobra?