Dobrý lektor/učiteľ španielčiny v Bratislave

kamila992
14. jún 2022

Ahojte. Máte skúsenosť s nejakým učiteľom španielčiny najlepšie native speaker, ktorý dáva individuálne hodiny za prijateľné ceny? Prípadne so ženou? Viem, že sú tu aj školy ako napr. La latina alebo Volis academy, ale poznáte aj niekoho mimo týchto škôl, kto si takto zarába na vlastnú päsť a je v tom naozaj dobrý? Ďakujem 🙂

aliziana
14. jún 2022

@kamila992 ja mam skusenost napr. s "espanolparati.sk", je Slovak, ale je fajn... skus mu napisat
Alebo mozno Cervantesov institut ma niekoho na individualky, neviem... ale ak aj hej, to bude asi vyssi rozpocet

sovica
14. jún 2022

Mám kamošku, učí španielčinu na VŠ, manžel Španiel (ten tiež učil/učí), ale sťahujú sa s deťmi toto leto do Španielska. Ona ešte nejaký rok-dva ostáva na SK. Môžem sa jej opýtať, či učí aj individuálne (možno bude mať od septembra viac času, keď deti budú s manželom v Španielsku)...

kamila992
autor
15. jún 2022

Dakujem baby za rady. Napisala som do Instituta Cervantes nakoniec, lebo sa potrebujem zlepsit co najrychlejsie. Urcite ocenim, ak sa kamaratky spytas ci dava aj sukromne hodiny. Zatial to s objednavkou hodin vopred v Cervantes neprezeniem, kedze som si neni ista ci sa mi bude pacit ich styl vyucby. Ak sa ti bude dat vyzistit a budes taka dobra napis aj cenu na 1 hodinu. Este raz vdaka 🙂))