Dobrý gynekológ aj operatér v Bratislave

lumos36
18. nov 2020

Milé žienky, potrebujem poradiť, hľadám veľmi súrne veľmi šikovného a ľudského gynekológa/gynekologičku v BA (albeo v TN a BB), ktorý je aj operatérom a pôsobí v nemocnici, kde sa dajú robiť aj veľké zákroky (nie jednodňovky). Môže byť aj súkromná klinika. Mám dlhodobé problémy a ani po zmene gynekológa sa mi nedarí ich vyriešiť. Keďže nepomáhajú dookola robené kyretáže a množstvo ATB, hľadám ďalej ☹. Som už staršia, takže sa nejedná o tehotenstvo, som skôr už babička 🙂 - o to je zložitejšie nájsť lekára, ktorý by mal záujem aj o staršie pacientky. Žiaľ, čoraz častejšie sa stretávam s nezáujmom o staršiu pacientku ☹. Vopred Vám ďakujem, za prípadné Vaše skúsenosti, či mená lekárov.

queen_mary
18. nov 2020

Treba specifikovat problem, a podla toho hladat odbornika. Takto tazko radit.

zuzanaete
18. nov 2020

Skus sa informovat vo Feminatal v Dubravke. MUDr. Karkalik aj operuje. Ale netusim, ake vsetky zakroky vykonava.

queen_mary
18. nov 2020

Pripadne Gynaex, tam su lekari z ruzinova

kiki68
18. nov 2020

Dr Mikolasik, obgyn, operuje v ustave ab alzbety ako onkogynekolog. Zachranil mi vajecnik a je fajn ako clovek

jankab218
19. nov 2020

http://www.gpkc.sk/kontakt/ Za mňa Mudr.Tibor Bielik operoval ma v auguste veľmi ludsky mily a velky odborník

matovicova
19. nov 2020

Ahoj, uz spominany vyssie dr.Karkalik. Podla mna velky odbornik, ma 2 súkromné ambulancie, rodí v Ruzinove a operuje v Malackach. Objednaj sa u sestricky k nemu na konzultaciu a uvidis...ale zadarmo to nebude...

lumos36
autor
20. nov 2020

@matovicova Ďakujem 🙂